بخشنامه هاواخباراداری(اینجاکمیجان)
لطفانظرات ارزشمندخودرادرخصوص مطالب مندرج دراین وبلاگ درلینک نظرات به یادگاربگذارید. 
پيوندهای روزانه
***رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری درباره نحوه پرداخت حقوق و مزایای ایام مرخصی زایمان مشترکین بیمه سازمان تامین اجتماعی  ***  

گردش کار پرونده‌ها و مشروح آراء به قرار زیر است:

الف: شعبه بیست و پنجم دیوان عدالت اداری در رسیدگی به پرونده شماره ۹۱۰۹۹۸۰۹۰۰۰۳۹۶۳۰ با موضوع دادخواست خانم «الف» به طرفیت ۱- وزارت امور اقتصادی و دارایی ۲- اداره کل تأمین اجتماعی استان تهران و به خواسته پرداخت حقوق و مزایای دوران مرخصی زایمان به موجب دادنامه شماره ۹۱۰۹۹۷۰۹۰۲۵۰۳۷۸۸ - ۱۵/ ۱۱/ ۱۳۹۱، مفاداً به شرح آینده به صدور رأی مبادرت کرده است:


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه 12 آذر1393 ] [ 9:18 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***افزایش 17 درصدی حقوق کارکنان دولت***     

غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار و سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد دولت در لایحه بودجه سال 1394 کل‌کشور قیمت هر بشکه نفت‌خام را 70 دلار در نظر گرفت.

وی افزود: بحث‌های زیادی درباره نرخ نفت در بودجه سال آینده در دولت و مجلس صورت گرفته و با توجه به شرایط موجود در بازار بین‌المللی نفت، می‌بایست قیمت نفت در بودجه سال آینده به صورت منطقی و واقعی لحاظ شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه 11 آذر1393 ] [ 13:50 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*** افزايش مدت مرخصي زاايمان از ۶ ماه به ۹ ماه ***  

بالاخره مدت مرخصی  زایمان درآموزش وپرورش ازتاریخ 1/9/93از6ماه به 9ماه افزایش یافت . .


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 9 آذر1393 ] [ 13:56 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***اطلاع رسانی بیمه طلایی فرهنگیان*** 

 فرهنگیان می توانند از طریق کلیک درادامه مطلب علاوه بر مشاهده اطلاعات خود و افراد تحت تکفل ،جز به جز هزینه درمانی که از طریق شرکت آتیه سازان حافظ اخذ نموده اند وهمچنین سایراطلاعات لازم درخصوص بیمه طلایی (آتیه سازان)را مشاهده نمایند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه 6 آذر1393 ] [ 10:38 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***افزایش حقوق کارمندان متناسب با نرخ تورم در بودجه 94 ***    

سخنگوی دولت از افزایش حقوق کارمندان دولتی در بودجه 94 بر اساس نرخ تورم خبر داد و گفت: تمام مبالغ ارزی و دارایی‌های بلوکه شده را به صورت اسکناس و نقد وارد کشور می‌کنیم.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه 6 آذر1393 ] [ 10:17 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***دستور وزیر آموزش وپرورش مبنی بر حمایت از خانواده معلم بروجردی ***   

علیرضا جدایی اظهارکرد: روز گذشته متاسفانه در حادثه ای باور نکردنی دانش آموز یکی از دبیرستان های شهرستان بروجرد دبیر فیزیک مدرسه ی خود را مورد حمله قرار داد که متاسفانه بر اثر ضربه چاقوی این دانش آموز معلم بروجردی در بیمارستان درگذشت 
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، رئیس مرکز اطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش وپرورش درباره جزئیات این حادثه افزود: براساس بررسی های اولیه صورت گرفته این دانش آموز به همراه ولی خود به مدرسه مراجعه می کند و با مشاهده نمره درس فیزیک، به کلاس درسی معلم که در حال تدریس بود رفته و با ضربه چاقو به وی حمله می کند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه 3 آذر1393 ] [ 12:0 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***واکنش وزارت آموزش و پرورش به کاهش حقوق فرهنگیان ***  

مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارت آموزش و پرورش، تلاش در راستای تقویت منابع آموزشی و پرورشی و همچنین بهبود معیشت فرهنگیان را مغایر با کاهش حقوق فرهنگیان دانست. 


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه 19 آبان1393 ] [ 8:30 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***بخشنامه شفاف سازی و رفع ابهام راجع به حدود اختیار دستگاه‌های اجرایی در تغییر شغل و محل خدمت کارمندان***

 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور طی بخشنامه‌ای به منظور شفاف‌سازی و رفع ابهام، حدود اختیارات دستگاه‌های اجرایی در تغییر شغل و محل خدمت کارمندان در واحدهای سازمانی مختلف همان دستگاه را اعلام کرده است.
این بخشنامه با شماره 10336/93/200 در 30 مهرماه 1393 با امضای محمود عسکری آزاد جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ابلاغ شده است.

 


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه 6 آبان1393 ] [ 13:17 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***افزایش 20درصدی فوق العاده شغل معلمان دوره ابتدایی در سال تحصیلی جدید ***

بطحایی  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: وزارت آموزش و پرورش به منظور اصلاح ساختار نیروی انسانی سیاست حذف آموزگار ساعت موظف مازاد و دبیر ساعت مازاد را درپیش گرفته است. 


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه 26 شهریور1393 ] [ 10:29 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*** مربیان پیش‌دبستانی استخدام نمی‌شوند***

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرحی مخالفت کردند که در صورت تصویب نهایی آن وزارت آموزش و پرورش مکلف می شد مربیان پیش‌دبستانی و نیروهای خرید خدمت آموزشی را به صورت حق‌التدریسی بکار گیرد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه 5 شهریور1393 ] [ 11:47 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***آگهی استخدامی شهرداری‌ در نه (9) استان***

 

شهرداری‌های استان‌های آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، گلستان، مرکزی، هرمزگان، بوشهر، ایلام، خراسان شمالی و لرستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از محل سهمیه استخدامی از طریق برگزاری آزمون استخدامی نیرو جذب می‌کنند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 2 شهریور1393 ] [ 18:5 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***طرح حق‌التدریس شدن مربیان پیش‌دبستانی در مجلس ***

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهیه طرحی برای رفع مشکل مربیان پیش‌دبستانی آموزش و پرورش گفت: طرح دو فوریتی حق‌التدریس شدن مربیان پیش‌دبستانی یکشنبه آینده در صحن مجلس بررسی می‌شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 26 مرداد1393 ] [ 9:44 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***نظر شوراي نگهبان درباره طرح بازنشسته كردن عشاير و روستاييان در سن بازنشستگي با پرداخت حق بيمه*****

به گزارش اداره كل روابط عمومي شوراي نگهبان، طرح بازنشسته كردن كساني كه در سن بازنشستگي بوده و هنوز حق بيمه اجتماعي روستاييان و عشاير پرداخت مي‌نمايند مصوب جلسه مورخ پانزدهم تيرماه يكهزار و سيصد و نود و سه مجلس شوراي اسلامي در جلسه مورخ 1393/04/25 شوراي نگهبان مورد بحث و بررسي قرار گرفت كه نظر اين شورا به شرح زير اعلام مي‌گردد:


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه 11 مرداد1393 ] [ 8:29 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***آگهی استخدامی نیروی انتظامی ***

فرماندهي يگان هاي ويژه ناجا بمنظور تأمين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در رسته "عمليات ويژه" از بين جوانان مؤمن، متعهد، بسيجي، علاقه مند و كارآمد (مرد) بصورت پيماني 5 ساله انتظامي در مقطع درجه داري از طريق آزمون ورودي و ديگر مراحل ( مصاحبه ، معاينات پزشکي و...) با شرايط مندرج در اين آگهي استخدام مي کند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه 9 مرداد1393 ] [ 7:55 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***چرا دوشنبه عید فطر نیست؟***

دانش > نجوم - هلال ماه شوال ۱۴۳۵ هجری قمری در غروب روز یک‌شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳/ ۲۷ جولای ۲۰۱۴ در اقیانوسیه، آسیا، اروپا، شمال و مرکز آفریقا و آمریکای شمالی دیده نمی‌شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه 4 مرداد1393 ] [ 10:45 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***از سوی معاون توسعه مدیریت و منایع انسانی استانداری مرکزی ابلاغ شد: تاخیر یک ساعته در شروع به کار کلیه دستگاههای اجرایی استان    ***

حسن صفری طی نامه ای ساعت شروع به کار کلیه دستگاه های اجرایی استان در شب های نوزدهم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان را یک ساعت با تاخیر اعلام کرد.

 


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه 25 تیر1393 ] [ 22:46 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
****توسط رئیس شورای رقابت؛قیمت‌هاي رسمي جدید خودروها اعلام شد ***

 گروه اقتصادي: رئیس شورای رقابت با اعلام جزئیات قیمت جدید خودروها، از تعیین قیمت34 میلیون و ۱۱۴ هزار تومانی برای پژو ۲۰۶ تیپ ۵ خبر داد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه 14 تیر1393 ] [ 23:43 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
****برگزاری آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی در 17 مرداد منتفی شد ***

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش از برگزار نشدن آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی در تاریخ 17 مرداد خبر داد و گفت: معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری هنوز مجوز لازم را برای برگزاری آزمون استخدامی به ما نداده و به همین دلیل آزمون در تاریخ 17 مرداد برگزار نمی شود. 

 

  


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه 14 تیر1393 ] [ 23:32 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
****آگهی استخدام بانک سپه درسراسرکشورازجمله کمیجان ***

بانک سپه برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود بر اساس قوانین و مقررات مربوط و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه های اجرایی از محل مجوز استخدامی شماره 673/93/220 تاریخ 25/1/93 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، از افراد واجد شرایط و از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی، تخصصی، مصاحبه، گزینش و تأیید معاینات پزشکی توسط پزشک معتمد بانک، برای تصدی شغل متصدی امور بانکی به شرح زیر استخدام می نماید.
بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی بانک سپه در سال 1393 می رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت بانک سپه به نشانی www.banksepah.ir از روز سه شنبه مورخ 10/4/93 آغاز و در روز دوشنبه مورخ 16/4/93 پایان می‌پذیرد.

لذا ضرورت دارد کلیه متقاضیان پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌ نام، در مهلت در نظر گرفته شده نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

 
­مقاطع:
 - لیسانس (کارشناسی)
 - فوق لیسانس (کارشناسی ارشد)

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ جمعه 13 تیر1393 ] [ 9:52 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***آگهی استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سال 1393+ دستورالعمل آزمون مربیان پیش دبستانی و نیروهای خریدخدمات آموزشی  ***

 

خبر پنج شنبه 29 خرداد 1393

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با یادآوری جلسه امروز کمیسیون متبوعش، گفت: در این جلسه وزارت آموزش و پرورش موظف شد تا آزمون شرکتی‌ها و پیش‌دبستانی‌ها را برگزار کند.

جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات جلسه امروز(27 خرداد) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: در جلسه امروز کمیسیون وزیر آموزش و پرورش برای پاسخ به سوال برخی نمایندگان حضور داشت.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، در توضیح سوالات نمایندگان از وزیر آموزش و پرورش، افزود: عباسپور نماینده بویین‌زهرا سوالاتی در رابطه با مدیریت و انتصابات سیاسی در آموزش و پرورش مطرح کرد که از پاسخ‌های وزیر در مورد دو سوال خود قانع شده و برای سه سوال باقیمانده نیز وزیر آموزش و پرورش، قول رسیدگی داد.

وی ادامه داد: در صورتی که در مهلت مقرر نماینده یاد شده از توضیحات وزیر قانع نشود سوال به صحن علنی مجلس ارجاع خواهد شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 8 تیر1393 ] [ 11:17 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***متن كامل پيش نويس لايحه دائمي كردن قانون مديريت خدمات كشوري منتشر شد*****

سرپرست معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور در نامه‌اي به معاون اول رئيس جمهور خواستار بررسي فوري لايحه دائمي كردن قانون مديريت خدمات كشوري در دولت شد و تاكيد كرد: لازم است دستور فرمائيد تا پيش نويس ضميمه به قيد فوريت در سير مراحل تصويب هيات وزيران قرار گيرد تا قبل از پايان مهلت قانوني مقرر (93.6.21) به مجلس شوراي اسلامي تقديم شود.

 
متن كامل پيش نويس لايحه دائمي كردن قانون مديريت خدمات كشوري منتشر شد.به گزارش خبرنگار مهر، سرپرست معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور در نامه‌اي به معاون اول رئيس جمهور خواستار بررسي فوري لايحه دائمي كردن قانون مديريت خدمات كشوري در دولت شد و تاكيد كرد: لازم است دستور فرمائيد تا پيش نويس ضميمه به قيد فوريت در سير مراحل تصويب هيات وزيران قرار گيرد تا قبل از پايان مهلت قانوني مقرر (93.6.21) به مجلس شوراي اسلامي تقديم شود.
باتوجه به اهميت موضوع، خبرگزاري مهر متن كامل پيش نويس لايحه دائمي كردن قانون مديريت خدمات كشوري را منتشر مي‌كند:


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه 3 تیر1393 ] [ 14:14 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***نظام رتبه بندی معلمان راه حلی برای تشخیص صحیح ارتقای مهارتی و علمی در آموزش و پرورش است*****

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه نظام رتبه بندی معلمان باید به خوبی تهیه و تنظیم شود زیرا تشخیص صحیحی از یک ارتقای علمی و مهارتی را در آموزش و پرورش فراهم می کند.

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 25 خرداد1393 ] [ 8:10 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***افزایش رسمی قیمت خودرو تصویب شد/ فهرست قیمت جدید 13 نوع خودرو*****

رئیس شورای رقابت با تشریح نشست عضر امروز شورای رقابت از افزایش قیمت برخی انواع خودرو خبر داد و گفت: قیمت انواع خودروهای تولید داخل بین 3.7 دهم درصد تا 6.9 دهم درصد افزایش می یابد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه 21 خرداد1393 ] [ 21:53 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***تاثیر ماه تولد بر عملکرد مغز/ باهوش‌ها متولد چه ماهی هستند*****

ماه تولد می تواند بر عملکرد و همینطور ساختار سلول های مغزی و اعصاب تاثیر داشته باشد. اگر از خواندن این جمله شگفت زده شده اید، باید بدانید که مقاله ای با همین موضوع در مجله "نورو ایمیج" امریکا به چاپ رسیده است.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه 19 خرداد1393 ] [ 12:42 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***فرهنگیان در 9 رشته امتحانی بر اساس سوابق تحصیلی(بدون آزمون) درکارشناسی ناپیوسته پذیرفته می شوند*****

ادامه تحصیل معلمان فوق دیپلم بدون آزمون ورودی
9 رشته شامل : آموزش ریاضی، آموزش علوم تجربی، آموزش حرفه و فن، آموزش دینی و عربی، آموزش مطالعات اجتماعی، آموزش کودکان استثنایی، آموزش زبان و ادبیات فارسی، تربیت مربی امور تربیتی و آموزش زبان انگلیسی می باشد


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه 15 خرداد1393 ] [ 12:59 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***آزمون اولویت استخدام مربیان پیش دبستانی در حال نهایی شدن است*****

وزیر آموزش و پرورش گفت: براساس دستورالعملی که تهیه کرده‌ایم، ۱۷ مرداد ماه تاریخ برگزاری آزمون الویت استخدام تعیین شده است. البته ممکن است در جلسه هماهنگی، تاریخ و محتوای این آزمون تغییر کند.

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه 13 خرداد1393 ] [ 14:25 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***دانشگاه فرهنگیان از میان معلمان دانشجوی مقطع کارشناسی می‌پذیرد *****

مشهد - خبرگزاری مهر: معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی از پذیرش دانشجوی مقطع کارشناسی ناپیوسته ویژه معلمان در 14 رشته خبرداد.

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه 13 خرداد1393 ] [ 13:0 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***موافقت با دستورالعمل اجرایی بسته حمایت غذایی *****

 به موجب این دستورالعمل در مرحله اول کلیه مستمری بگیران سازمانهای حمایتی کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی مشمول دریافت بسته حمایت غذایی می‏شوند/توزیع شیر رایگان در طول سال تحصیلی94-93 برای دانش آموزان دوره ابتدایی و دوره اول متوسطه حداقل 70 نوبت با اختصاص مبلغ 3 هزار میلیارد ریال مورد موافقت قرار گرفت .


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 11 خرداد1393 ] [ 23:3 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***عسكري آزاد: اصلاح ساختار دستگاه‌هاي اجرايي آغاز شد   *****

در تشكيلات قبلي معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني تعداد پست‌هاي سازماني رئيس امور، رئيس مركز و مشاور معاونت را كه همتراز معاون وزير است 4/44 درصد كاهش داده‌ايم و تعداد پست‌هاي مديركل، معاون امور، مشاوران معاونان كه همتراز مديركل محسوب مي‌شوند نيز 61 درصد كاهش يافته است.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 11 خرداد1393 ] [ 23:0 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***بخشنامه جدید جمعیتی ابلاغ شد   *****

وزیرتعاون، کارو رفاه اجتماعی دراجرای سیاست های جمعیتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) خطاب به معاونین و روسای سازمان ها و موسسات وابسته به این وزارتخانه بخشنامه ای صادر کرد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 4 خرداد1393 ] [ 11:34 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
وزیر آموزش و پرورش در نشست اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در کرمان مطرح کرد:
***معتقدیم اولویت استخدام در آموزش و پرورش با فرزندان فرهنگیان باشد *****
 
معتقدیم باید اولویت استخدام در آموزش و پرورش با فرزندان فرهنگیان باشد و اگر این طرح در مجلس تصویب شود، با ارائه کدهای ویژه به فرزندان فرهنگیان امکان تحصیل آنان در دانشگاه فرهنگیان فراهم می‌شود.

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 4 خرداد1393 ] [ 11:23 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***حقوق شاغلان و بازنشستگان بهتر مي‌شود*****

رييس امور مديريت مشاغل‌، حقوق و مزاياي معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور: حقوق شاغلان و بازنشستگان بهتر مي‌شود

قانون مديريت خدمات كشوري كه از حدود سال 1385 به‌ طور آزمايشي به اجرا در آمد تاكنون بيش از دو بار تمديد شده است و در آخرين بار مجلس پايان سال 1393 را زمان و فرصتي براي دولت تعيين كرد تا با انجام اصلاحات لازم لايحه دائمي شدن آن را براي بررسي و تصويب تا پايان شهريورماه به مجلس تقديم كند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ جمعه 2 خرداد1393 ] [ 10:6 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]

***بیمه طلایی فرهنگیان با شرایط جدید*****

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وحید کیارشی گفت: کلیه فرهنگیانی که در سنوات گذشته تحت پوشش بیمه طلایی بوده‌اند کماکان عضو بیمه طلایی محسوب می‌شوند و نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارند، همچنین، فرهنگیانی که در تعداد افراد تحت تکفلشان تغییراتی به وجود آمده و همین طور همکارانی که تصمیم دارند در سال جدید به عضویت بیمه طلایی در آیند می‌توانند با مراجعه به ادارات نواحی و مناطق نسبت به ثبت‌نام خود و افراد تحت تکفلشان اقدام کنند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه 1 خرداد1393 ] [ 8:21 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***آغاز استخدام "مهرآفرینی‌ها" در سال 93/ جذب نیروهای شرکتی در سازمانهای دولتی***

سخنگوی دولت با اعلام اینکه افرادی که همه مراحل استخدامی طرح مهرآفرین دولت دهم را گذرانده و کد کارمندی دریافت کرده اند در سال 93 به کار گرفته می شوند، گفت: اگر سازمان های دولتی بتوانند منابعی را از محل صرفه جویی بازنشسته شدن سه نفر تامین کنند، با اعلام به دولت می‌توانند نیروهای شرکتی را استخدام کنند.

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه 23 اردیبهشت1393 ] [ 10:4 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]

***برگزاری دوره آموزشی ((آشنایی با اندیشه ها و افكار شهید مطهری دراسلام و نیازهای زمان)) ***

به استناد اطلاعیه صادره توسط مركز برنامه ریزی منابع انسانی  وزارت آموزش وپرورش  به مناسبت هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم و گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری و  در راستای ترویج اندیشه های دینی و اعتقادی آن حكیم فرزانه دوره آموزشی((آشنایی با اندیشه ها و افكار شهید مطهری دراسلام و نیازهای زمان))با كد 92503096 به مدت 16 ساعت با ویژگی تخصصی برای كلیه كاركنان آموزشی و اداری درنظرگرفته شده است و برابرضوابط ذیل برگزار می گردد.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی وفایل مربوطه به ادامه مطلب بروید.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه 22 اردیبهشت1393 ] [ 7:53 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***احتمال افزایش زمان بازنشستگی به 35 سال ***

مسوول کمیته بازنگری قانون خدمات کشوری از بررسی افزایش زمان بازنشستگی تا 35 سال خبر داد و گفت: براساس بازنگری قانون خدمات کشوری ورود به خدمت انعطاف پذیرتر می شود و استخدام در دو نوع بلندمدت با 35 سال و کوتاه مدت به مدت یک سال و قابل تمدید خواهد شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه 15 اردیبهشت1393 ] [ 10:20 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان/ صدور کارت جدید بیمه طلایی*****

به گزارش خبرگزاری مهر، علی اصغر فانی در آغاز هفته معلم، افزود: این پاداش به سالهای 90 تا 93 مربوط است که بازنشستگان از آموزش و پرورش طلبکار هستند.

وی افزود : کارت جدید بیمه طلایی از 31 اردیبهشت برای فرهنگیان و افراد تحت تکفل آنان صادر می شود و فرهنگیان می توانند با این کارت‌ بیمه طلایی از خدمات این بیمه  مانند سال گذشته بهرمند شوند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ جمعه 12 اردیبهشت1393 ] [ 21:2 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***چه کسانی در مرحله دوم سبد کالا می گیرند؟ *****

پس از انجام یک مرحله از واگذاری سبدهای رایگان کالایی در اواخر سال گذشته و حواشی پیرامون آن، حالا دولت در مرحله دوم انجام کمک‌های رایگان غذایی تصمیم گرفته است واگذاری بسته های کالایی به میلیون‌ها خانوار را کنار بگذارد و در این مرحله تنها افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امکان دریافت داشته باشند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه 9 اردیبهشت1393 ] [ 22:53 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***بازنشستگي پيش از موعد در سال 93 ممنوع است*****

 جانشین معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری اعلام کرد: براساس نقشه راه اصلاح نظام اداری که از سوی رئیس جمهور به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است، بازنشستگی پیش از موعد در سال 93 ممنوع است.

 


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 7 اردیبهشت1393 ] [ 8:12 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***میزان فوق‌ العاده شغل کارمندان در سال 93 *****

با تصویب هیئت وزیران، دستگاه های اجرایی مجازند نسبت به برقراری فوق العاده شغل متناسب با سطح تخصص و مهارتها برای مشاغل تا سطح کاردانی (700 امتیاز)، مشاغل همسطح کارشناسی (1500امتیاز)، و مشاغل بالاتر (2000 امتیاز) اقدام و از محل منابع حاصل از صرفه جویی با رعایت مقررات مربوط پرداخت کنند


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه 30 فروردین1393 ] [ 19:44 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***اصلاح ماده واحده امکان شرکت نمودن فرهنگیان دارای مدرک معادل در آزمون‌های ورودی مقاطع بالاتر  *****

اصلاح ماده واحده امکان شرکت نمودن فرهنگیان دارای مدرک معادل در آزمون‌های ورودی مقاطع بالاتر (مصوبه شماره۷۰۸/۹۳/دش مورخ ۲۵/۱/۱۳۹۳ شورای عالی انقلاب فرهنگی)

(مصوب جلسه ۷۳۹ مورخ ۲۸/۸/۱۳۹۲ شورای عالی انقلاب فرهنگی)

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری - وزارت آموزش و پرورش - دانشگاه آزاد اسلامی

ماده واحده «اصلاح ماده واحده امکان شرکت نمودن فرهنگیان دارای مدرک معادل در آزمون‌های ورودی مقاطع بالاتر» که در جلسه ۷۳۹ مورخ ۲۸/۸/۱۳۹۲ شورای عالی انقلاب فرهنگی و بنا به پیشنهاد مورخ ۲۵/۷/۱۳۹۱ وزیر آموزش و پرورش به تصویب رسیده است، به شرح ذیل برای اجراء ابلاغ می‌شود:


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه 28 فروردین1393 ] [ 15:56 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***ميزان معافيت ماليات بر درآمد حقوق سال 93 *****

خبرگزاری مهر: با صدور بخشنامه اي از سوي رييس کل سازمان امور مالياتي كشور، ميزان معافيت ماليات بر درآمد حقوق سال 93 ابلاغ شد.

علي عسکري رييس کل سازمان امور مالياتي كشور، با صدور بخشنامه اي اعلام کرد: با عنايت به بند (الف) تبصره (9) قانون بودجه سال 93 کل کشور که بموجب آن سقف معافيت مالياتي موضوع ماده (52) قانون برنامه پنجم توسعه جمهوري اسلامي ايران، براي سال 93، مبلغ 120 ميليون ريال در سال تعيين گرديده است و مازاد آن تا هفت برابر به نرخ 10 درصد و مازاد بر اين به نرخ 20 درصد براي بخش خصوصي و دولتي و ساير دستگاههاي اجرايي موضوع ماده (5) قانون مديريت خدمات کشوري و ماده (5) قانون محاسبات عمومي کشور تعيين شده است.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه 27 فروردین1393 ] [ 23:17 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***رفع محدوديت در پرداخت كمك هزينه عائله‌مندي و شمول مرخصي دو هفته زايمان به مردان (نامه شماره ۱۱۹۹۴۹ مورخ ۱۶/۰۷/۱۳۹۲ وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي) *****

جناب آقاي وزيري راد

مدير كل محترم تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان قم

با سلام و احترام؛

بازگشت به نامه شماره ۲۴۸۵۱ مورخ ۱۷/۶/۱۳۹۲ به آگاهي مي رسانم:

۱- ماده واحده قانون اصلاح قوانين تنظيم جمعيت و خانواده - مصوب ۲۰/۰۳/۱۳۹۲ مجلس شوراي اسلامي- محدوديت‌هاي مقرر در قوانين را كه بر اساس تعداد فرزند براي والدين شاغل يا فرزندان آنان ايجاد شده است، لغو كرده است. با توجه به اين‌كه ماده (۸۶) قانون تأمين اجتماعي نيز پرداخت كمك عائله‌مندي را صرفاً تا دو فرزند محدود نموده است و نظر به اطلاق مفاد ماده واحده مذكور در قسمت معنونه و محدوديت مذكور نيز ملغي محسوب و كارفرمايان مكلفند با احراز ساير شرايط مقرر در ماده مزبور به كارگران خود به ازاي هر فرزند و بدون محدوديت در تعداد فرزندان، كمك عائله‌مندي پرداخت نمايند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه 26 فروردین1393 ] [ 22:52 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***تمدید کارتهای بیمه طلایی فرهنگیان تا پایان خرداد / قرارداد جدید آموزش و پرورش با بیمه ایران*****

معاون توسعه مدیریت با پشتیبانی آموزش و پرورش از تمدید کارتهای بیمه طلایی فرهنگیان تا پایان خرداد ماه خبر داد و گفت: بخشنامه لازم از سوی آموزش و پرورش برای ثبت نام فرهنگیان متقاضی استفاده از بیمه طلایی فرهنگیان به تمامی استانها ابلاغ شده است.

 


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 24 فروردین1393 ] [ 13:8 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***ابلاغ تعرفه های قضایی و ثبتی مصوب 1393 *****

تعرفه های ارائه خدمات قضایی مانند هزینه دادرسی ، هزینه اجرای احکام ، هزینه تطبیق اوراق با اصل آنها در دفاتر دادگاهها ...، به مراجعین در سال ١٣٩٣ با امضاء رئیس قوه قضائیه ، آیت الله صادق آملی لاریجانی با شماره ١٠٠/١٩٥٢/٩٠٠٠ تاریخ ١٧/١/١٣٩٣ به واحدهای قضایی و دادسراهای کشور ابلاغ شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ جمعه 22 فروردین1393 ] [ 22:19 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]

هر آنچه درباره ثبت نام یارانه نقدی باید بدانید

 

 

خبرگزاری ایسنا: دولت یازدهم در حالی در هفته جاری گام دوم هدفمندی یارانه‌ها را کلید خواهد زد که طبق قانون مصوب مجلس تنها متقاضیانی که نیازمند تلقی شوند همچنان یارانه نقدی دریافت خواهند کرد.

خود اظهاری به عنوان تنها ملاک دولت برای تخصیص یارانه نقدی به مردم است و عدم ثبت نام به منزله انصراف از دریافت یارانه خواهد بود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه 18 فروردین1393 ] [ 22:43 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
وزیر آموزش و پرورش خبر داد : ***اجرای بازنشستگی پیش از موعد بدون سنوات ارفاقی *****

بازنشستگی پیش از موعد نیروی انسانی به منطقه جغرافیایی، رشته و دوره تحصیلی بستگی دارد و اگر به یک نیرو نیازداشته باشیم به طور یقین موافقت نخواهد شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه 18 فروردین1393 ] [ 22:39 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***نحوه ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی +فرم *****

باشگاه خبرنگاران جوان: كار ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه نقدی از بیستم تا آخر فروردین ماه انجام می شود، متقاضیان بر اساس رقم سمت راست شماره ملی خود باید به سامانه Refahi.ir مراجعه كنند.

متقاضیان در ابتدا صفحه ای مشاهده می كنند كه شش بند توضیح دارد و مربوط به قوانین و مقرارت دریافت یارانه نقدی است در بند یك تأكید شده مطابق قانون فقط افراد نیازمند می توانند برای دریافت یارانه نقدی ثبت نام كنند مورد بعدی از متقاضی تعهد می خواهد تا صرفا مشخضات افرادی را كه هم اكنون  تحت تكفل دارد درج كند.

در بند سه متقاضی متعهد می شود در صورت درخواست سازمان هدفمندی یارانه ها مدارك لازم را برای اثبات درستی اطلاعات اعلام شده در فرم ارائه كند مورد بعد كه انتظار می رود مورد توجه متقاضی قرارگیرد این است كه اگر مشخص شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 17 فروردین1393 ] [ 19:0 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***آخرین تصمیم دولت برای ثبت‌نام فاز دوم هدفمندی    *****

براساس آخرین تصمیم‌ دولت که هنوز نهایی نشده است، خانوارهای مشمول یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها به ۵ گروه دسته‌بندی شده‌اند که حداقل کف درآمدی در این گروه‌بندی ۶۰۰ هزار و حداکثر آن ۲.۵ میلیون تومان است.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه 16 فروردین1393 ] [ 19:30 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***آیین‌نامه اجرایی تبصره (۲۱) قانون بودجه سال ۱393 ***

بر اساس مفاد این مصوبه منابع و مصارف حاصل از افزایش قیمت حامل‌های انرژی تعیین شده است. بر این اساس منابع پیش‌بینی شده در این مصوبه از محل واریزی شرکتهای پالایش نفت و در ازای تحویل هر بشکه نفت خام و میعانات گازی، شرکت ملی گاز ایران به ازای هر متر مکعب گاز فروخته شده در داخل کشور و وزارت نیرو به ازای هر کیلو وات ساعت برق مصرفی کلیه مشترکین برق صادراتی و یارانه نان، برق و سایر کالاها تامین می‌شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه 16 فروردین1393 ] [ 12:49 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

به نام خدایی که می آفریندبی آنکه خلق شده باشدوسفره روزی خلایق رامی گستراندبی آنکه خودهرگزبرسرسفره نشسته باشدواطعام می کندبندگان رابی آنکه خودطعم چشیدن چشیده باشد.××
××خدایابه "داده"و"نداده"و"گرفته ات"شکر-که داده ات"نعمت"است ونداده ات"حکمت وگرفته ات"امتحان×./.


××وبلاگ حاضر به منظورآشنایی بااهم اخبارواطلاعات وبخشنامه های صادره دولت تدارک وراه اندازی گردیده تاازاین طریق اطلاعات موردنیازدرکوتاهترین فاصله به اطلاع مخاطبان برسد.

.تعبیر خواب آنلاین

div> <