بخشنامه هاواخباراداری(اینجاکمیجان)
لطفانظرات ارزشمندخودرادرخصوص مطالب مندرج دراین وبلاگ درلینک نظرات به یادگاربگذارید. 
پيوندهای روزانه
*مصوبه دولت درخصوص طرح رتبه بندی معلمان ابلاغ شد *  

براساس این مصوبه، مشمولان طرح طبقه‌بندی معلمان شامل آموزگاران، دبیران، هنرآموزان، مربیان امور تربیتی، مشاوران، مراقبان سلامت، مدیران و معاونان مدارس و مجتمع‌های آموزشی و تربیتی براساس ضوابطی که به تصویب هیأت وزیران می‌رسد، رتبه‌بندی حرفه‌ای می‌شوند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه ۶ اردیبهشت۱۳۹۴ ] [ 9:17 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*نامه زاهدی به رئیس جمهور درباره فرهنگیان *  

 

جامعه > آموزش - ایسنا نوشت:

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه حداقل افزایش حقوق فرهنگیان شاغل و بازنشسته در سال 94 باید 20 درصد تعیین شود، گفت: اجرای نظام رتبه بندی معلمان برای رفع تبعیض و اجرای عدالت و ایجاد انگیزه در فرهنگیان ضروری است.

متن نامه نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به رییس جمهور به شرح ذیل است.

«احتراما ضمن عرض تبریک سال نو و بهار فاطمی و آرزوی موفقیت دولت درخدمت به مردم شریف، نظام اسلامی و انجام وظایف محوله و در راستای همدلی و همزبانی دولت و ملت موارد مهمی را که در سالهای اخیر جامعه بزرگ آموزش و پرورش کشور را دچار تهدید نموده بیان می نمایم.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه ۲۷ فروردین۱۳۹۴ ] [ 10:38 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*پيش نويس شيوه نامه نقل وانتقال فرهنگيان سال تحصيلي 95-94به ادارات کل ابلاغ شد.

 

با عنايت به برگزاري جلسات درحوزه ستادي جهت تدوين شيوه نامه نقل وانتقال فرهنگيان سال تحصيلي 95-94 ، تصوير پيش نويس شيوه نامه به همراه ضمائم ارسال مي گردد . ‌مقتضي است پيشنهادات اصلاحي آن اداره كل را با توجه به سياست هاي راهبردي وزارت متبوع ، ‌با هماهنگي معاون توسعه مديريت و پشتيباني و همكاري واحدهاي تابعه حداكثر تاتاريخ 29/1/94 جهت بررسي و اقدام بعدي به اداره كل امور اداري وتشكيلات ارسال نمايند . جهت دریافت پیش نویس به ادامه مطلب بروید


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه ۲۷ فروردین۱۳۹۴ ] [ 10:8 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*ترافیک تذکرات بهارستان به فانی/ آقای وزیر معلمان را دریابید.*  

جلسه علنی امروز مجلس در حالی به پایان رسید که تقریبا تمام ناطقان و تذکردهندگان از مشکلات معیشتی معلمان و ضعف مدیریت در این بخش یاد و انتقاد کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در بین نطق‌های میان‌دستور و نیز تذکرات کتبی و شفاهی پایان جلسه علنی، به طور مکرر نمایندگان ملت تشدید مشکلات معیشتی و اداری در آموزش و پرورش را یادآور و با انتقاد از این وضعیت خواستار رسیدگی به مشکلات بیش از یک‌میلیون فرهنگی شدند.http://s3.picofile.com/file/7488354943/%D8%A8%D9%82%DB%8C%D9%87.gif


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۲۶ فروردین۱۳۹۴ ] [ 14:6 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*دریافت مجوزاستخدام درآموزش وپرورش

وزير آموزش و پرورش از دريافت مجوز استخدام نيروي انساني در اين وزارتخانه خبر داد و گفت: اين آزمون با نظارت سازمان سنجش و آموزش و پرورش برگزار مي‌شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه ۲۴ فروردین۱۳۹۴ ] [ 13:52 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*اسامی معلمان نمونه استانی و شهرستانی سال تحصیلی 94 - 93شهرستان کمیجان

  به گزارش روابط عمومی اسامی معلمان نمونه استانی وشهرستانی که حائز بالاترین امتیاز شده اند جهت اطلاع ابلاغ می گردد. ازتعداد13 نفراعلام شده تعداد3 نفربه عنوان معلم نمونه استانی وتعداد 10 نفربرحسب سهمیه تعیین شده به عنوان معلم نمونه منطقه ای می باشند.لازم به ذکراست روند انتخاب برابرشیوه نامه وکلیه ضوابط ومراحل آن درانتخاب افراد لحاظ شده است ولیست مذکورقطعی وموردتاییدستادبزرگداشت مقام معلم می باشد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه ۲۲ فروردین۱۳۹۴ ] [ 10:3 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*نرخ بیمه شخص ثالث ثابت باقی ماند/ آغاز دریافت الحاقیه مجانی*  

رئیس کل بیمه مرکزی ایران با اعلام اینکه تعرفه حق بیمه شخص ثالث در سال ۹۴ ثابت باقی مانده است، از آغاز دریافت الحاقیه مجانی شخص ثالث از امروز خبر داد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه ۱۶ فروردین۱۳۹۴ ] [ 21:53 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*جزئیات افزایش حقوق معلمان در سال ۹۴/ استخدام ۵ هزار نیرو*  

  وزیر آموزش و پرورش گفت: حقوق دریافتی معلمان از ۱۶۰ تا ۶۰۰ هزار تومان افزایش خواهد یافت و ۱۴درصد افزایش حقوق کارکنان در سال ۹۴ نیز به آن اضافه می شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه ۱۶ فروردین۱۳۹۴ ] [ 21:50 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*شروع ثبت نام استخدام دستگاههای دولتی

ثبت نام استخدام دستگاههای دولتی شروع شد. **ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه ۱۰ فروردین۱۳۹۴ ] [ 22:0 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
 *ماجرای استخدام مربیان پیش دبستانی/وعده جدید مسئولین  

برگزاری آزمون پیش دبستانی بیش از ۲ سال است که در بلاتکلیفی به سر می برد و یکی از وعده های آموزش و پرورش برگزاری آزمون استخدامی در سال جاری است که اولویت استخدام به مربیان پیش دبستانی داده شده است.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۴ فروردین۱۳۹۴ ] [ 20:49 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*هیات وزیران با رتبه‌بندی معلمان موافقت کرد/ افزایش ضریب حقوقی سال ۱۳۹۴ شاغلین، ۱۴ درصد تعیین شد*  

در این جلسه، تعدادی از پیشنهادهای دستگاه‌های اجرایی پس از بررسی، به تصویب هیأت وزیران رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، تعیین سود بازرگانی کالاها با معیار تقویت و حمایت از تولید داخلی، توسعه اشتغال و افزایش رقابت‌پذیری و رعایت حقوق مصرف‌کنندگان از مصوبات این جلسه هیأت وزیران بود.
هیأت وزیران همچنین با رتبه‌بندی معلمان موافقت نمود. براساس این مصوبه، مشمولان طرح طبقه‌بندی معلمان شامل آموزگاران، دبیران، هنرآموزان، مربیان امور تربیتی، مشاوران، مراقبان سلامت، مدیران و معاونان مدارس و مجتمع‌های آموزشی و تربیتی براساس ضوابطی که به تصویب هیأت وزیران می‌رسد، رتبه‌بندی حرفه‌ای می‌شوند.
مشمولانی که براساس ضوابط مصوب در یکی از رتبه‌ها قرار می‌گیرند، به ترتیب از 15، 25، 35 و 50 درصد افزایش امتیاز حق شغل از مهرماه سال 1394 برخوردار خواهند شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه ۲۸ اسفند۱۳۹۳ ] [ 8:20 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*پیش بینی ضریب سال94

باعنایت به سئوالات مکرر بازدیدکنندگان درخصوص اعلام ضریب حقوقی سال 94به اطلاع می رساندبر اساس پیش بینی اینجانب ضریب حقوقی سال94باید1376ریال باشد. 

بنابراین جهت اطلاع دقیق ازضریب سال94بایدمنتظراعلام آن ازسوی هیات محترم دولت باشیم.

[ پنجشنبه ۲۸ اسفند۱۳۹۳ ] [ 8:15 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*افزایش حقوق براساس رتبه بندی  *  

کلیات طرح رتبه‌بندی معلمان در دولت بررسی شد
رتبه‌بندی معلمان در چهار گروه برای افزایش حقوق

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: کلیات طرح رتبه‌بندی معلمان در دولت بررسی شد و بر این اساس فرهنگیان در چهار رتبه طبقه‌بندی می‌شوند که رتبه نخست ۷۰ درصد آنها را شامل می‌شود.
علیرضا منادی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که آیا طرح رتبه‌بندی معلمان از سوی دولت به مجلس ارائه شده است؟‌ ظهار داشت: بررسی طرح رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون اجتماعی دولت تصویب و دیروز نیز در هیئت دولت بررسی و مقرر شد در معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری بررسی شده و برای اجرا ابلاغ شود و دیگر به مجلس ارائه نشود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۲۷ اسفند۱۳۹۳ ] [ 12:40 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***برگزاری نخستین آزمون استخدامی مشترک دستگاه‌های اجرایی در سال ۹۴ **

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر حسین توکلی با اعلام این خبر افزود: این آزمون برای استخدام پیمانی دستگاه های وزارت امور اقتصادی و دارایی، دیوان عدالت اداری، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان پزشک قانونی کشور، سازمان ثبت‌احوال کشور، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان هواپیمایی کشوری، مرکز اورژانس تهران، استانداری خراسان شمالی و برخی از دستگاه‌های اجرایی استان و سازمان علمی تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری است.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۲۷ اسفند۱۳۹۳ ] [ 8:13 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***توضیحاتی در خصوص افزایش حقوق سال 1394 و فوق العاده ویژه **  

    مصوبه ۱۵بهمن ماه امسال هیأت وزیران بر مبنای بند ۱۰ ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری در مورد سقف حقوق و فوق العاده ویژه قابل پرداخت به کارکنان ستادی وزارتخانه ها و سازمان های مستقل زیرنظر ریاست جمهوری، موجب برخی انتقادها در مورد تبعیض در میزان افزایش حقوق یا فوق العاده شغل کارمندان دولت شد.

در همین زمینه و نیز افزایش حقوق در سال 94 دکترمحمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت وگو انجام داده اند که مشروح به دنبال خواهد آمد. 

میزان افزایش حقوق کارمندان دولت در سال آینده و مبنای این افزایش چگونه است؟

با توجه به اینکه برای سال آینده نرخ تورم در حد 14درصد پیش بینی شده ما هم برای جبران این کاهش ارزش پول یا قدرت خرید کارکنان دولت 14درصد به حقوق و مزایای آنها اضافه کردیم. ا ن شاءالله بتوانیم به نرخ های تورم پایین تر از این دست پیدا کنیم تا افزایش حقوق خود را در ترمیم قدرت خرید کارکنان دولت مؤثرتر نشان دهد کما اینکه برای سال جاری نرخ تورم را 25درصد پیش بینی کردیم که خوشبختانه در آخرین گزارش 15.2درصد است.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه ۲۳ اسفند۱۳۹۳ ] [ 8:3 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***پرداخت کامل فوق العاده حق تخصص به فرهنگیان ازنظردیوان عدالت اداری**  

با توجه به طرح دادخواست های متعدد در دیوان عدالت اداری توسط کارکنان آموزش و پرورش مبنی بر پرداخت فوق العاده حق تخصص بصورت کامل به این افراد (موضوع بند 5 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری) به استناد مصوبه 2941/ت50071هـ مورخ 20/1/93 هیأت دولت بدینوسیله به اطلاع می رساند استناد به مصوبه مذکور به دلایل ذیل فاقد وجاهت قانونی بوده و قابلیت استناد برای شعب دیوان عدالت اداری و صدور حکم به نفع دادخواست دهندگان نخواهد داشت.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه ۱۴ اسفند۱۳۹۳ ] [ 8:15 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***لایحه رتبه بندی معلمان هفته آینده تقدیم مجلس می شود** 

وزیر آموزش و پرورش از تقدیم لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس در هفته آینده خبر داد و گفت: بخشی از مطالبات فرهنگیان تا پایان اسفند پرداخت می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش که در نشست خبری این هفته سخنگوی دولت حضور یافته بود در مورد مطالبات فرهنگیان گفت: در سال ۹۲ که دولت یازدهم مستقر شد وزارت آموزش و پرورش را به ۴ میلیارد تومان کسری تحویل گرفتیم که بخشی از این معوقات در سال ۹۳ و بخشی دیگر از آن در سال ۹۴ پرداخت خواهد شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه ۱۴ اسفند۱۳۹۳ ] [ 7:44 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
**افزایش حقوق قضات، کارکنان کشوری، لشگری و هیات علمی توسط دولت تعیین می‌شود**  

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس از نشست علنی مجلس، نمایندگان در ادامه بررسی لایحه بودجه 94 کشور چند بند از تبصره 18 را تصویب کردند.

براین اساس: الف- افزایش حقوق گروههای مختلف حقوق‌بگیر از قبیل هیأت علمی، کارکنان کشوری و لشکری و قضات به‌طور جداگانه توسط دولت به نحوی که تفاوت تطبیق موضوع مواد (71) و (78) قانون مدیریت خدمات کشوری در حکم حقوق، ثابت باقی بماند، انجام می‌پذیرد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۱۲ اسفند۱۳۹۳ ] [ 11:55 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
* دستور‌العمل فوق‌العاده خاص، افزایش حقوق کارکنان بانک‌های دولتی*   

محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در قالب دستور‌العمل فوق‌العاده خاص، افزایش حقوق کارکنان بانک‌های دولتی را با امضای تمام مدیران بانک‌های دولتی با ۴۰۰ تا ۸۶۰ هزار تومان افزایش ابلاغ کرد. 


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه ۱۱ اسفند۱۳۹۳ ] [ 13:40 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
نتایج اولیه منتخبین معلم نمونه استانی وشهرستانی آموزش وپرورش کمیجان اعلام شد. 


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۵ اسفند۱۳۹۳ ] [ 12:13 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***خبرهای خوش فانی به فرهنگیان ***  

   نشست خبری علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش با اصحاب رسانه امروز در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد.ه گزارش فارس، وزیر آموزش و پرورش ضمن تبریک ایام دهه فجر به رسانه‌های بخش تعلیم و تربیت، اظهار داشت: سیاست‌های اعلامی از سوی آموزش و پرورش در دولت یازدهم ذیل یک راهبرد اصلی تعریف شده که ارتقای کیفیت آموزش و پرورش است.
وی ادامه داد: اینکه چرا این راهبرد انتخاب شده برای آن است که زمانی قریب به 19 میلیون دانش‌آموز در کشور داشتیم و امروز کمی بیش از 13 میلیون دانش‌آموز داریم یعنی نسبت به اوج تعداد دانش‌آموزی، دو سوم شده است.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۱۴ بهمن۱۳۹۳ ] [ 22:46 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***یارانه خانوارهای با درآمد بالای ۲.۵ میلیون تومان حذف می‌شود***  

   سخنگوی تلفیق بودجه گفت: طبق توافق دولت و کمیسیون تلفیق مجلس یارانه خانوارهای که حقوق دریافتی‌شان بالای ۲.۵ میلیون تومان باشد از سال آینده حذف می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدمهدی مفتح سخنگوی تلفیق امروز در نشست خبری خود در جمع خبرنگاران با اشاره به تعیین تکلیف تبصره ۲۱ لایحه بودجه در مورد هدفمندی یارانه‌ها اظهار داشت: کمیسیون تلفیق در رابطه با مسائل مهم به نظر دولت توجه زیاد دارد، زیرا باید این موضوع عملیاتی شود و اطلاعات اجرایی و ریز آن در دست دولت است و در صورتی که دولت معتقد به این موضوع باشد، می‌توان آن را به خوبی اجرا کرد، در غیر این صورت با مشکل مواجه خواهد شد.

وی تأکید کرد: آنچه در کمیسیون تلفیق تصویب شد، مورد تأیید نماینده دولت که سخنگو و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور است، بود و در حقیقت پیشنهاد کمیسیون برنامه و بودجه مورد تأیید قرار گرفت و نماینده دولت نیز آن را به صراحت تأیید کرد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۱۴ بهمن۱۳۹۳ ] [ 22:31 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
 مژده به معلمان ابتدائی:برقراری 20درصدابتدائی

***افزايش سقف امتياز فوق العاده شغل آموزگاران  *** 

   بر اساس بخشنامه ۷۰۰/۱۱۹۲۲۴ مورخ17/۶/93دفتر معاونت محترم توسعه مديريت و پشتيباني امتياز فوق العاده شغل )موضوع بند۵ ماده ۶۸ قانون مديريت خدمات كشوري( آموزگاران و همچنين آن دسته از دبيران ، هنرآموزان و مشاوران و مربيان و ... كه در مقطع ابتدايي به تدريس تمام وقت اشتغال دارند، از تاريخ 1/10/93 از ۸۰۰ امتياز به ۱۵۰۰ امتياز افزايش يافته است .


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه ۱۴ دی۱۳۹۳ ] [ 22:25 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری درباره نحوه پرداخت حقوق و مزایای ایام مرخصی زایمان مشترکین بیمه سازمان تامین اجتماعی  ***  

گردش کار پرونده‌ها و مشروح آراء به قرار زیر است:

الف: شعبه بیست و پنجم دیوان عدالت اداری در رسیدگی به پرونده شماره ۹۱۰۹۹۸۰۹۰۰۰۳۹۶۳۰ با موضوع دادخواست خانم «الف» به طرفیت ۱- وزارت امور اقتصادی و دارایی ۲- اداره کل تأمین اجتماعی استان تهران و به خواسته پرداخت حقوق و مزایای دوران مرخصی زایمان به موجب دادنامه شماره ۹۱۰۹۹۷۰۹۰۲۵۰۳۷۸۸ - ۱۵/ ۱۱/ ۱۳۹۱، مفاداً به شرح آینده به صدور رأی مبادرت کرده است:


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۱۲ آذر۱۳۹۳ ] [ 9:18 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***افزایش 17 درصدی حقوق کارکنان دولت***     

غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار و سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد دولت در لایحه بودجه سال 1394 کل‌کشور قیمت هر بشکه نفت‌خام را 70 دلار در نظر گرفت.

وی افزود: بحث‌های زیادی درباره نرخ نفت در بودجه سال آینده در دولت و مجلس صورت گرفته و با توجه به شرایط موجود در بازار بین‌المللی نفت، می‌بایست قیمت نفت در بودجه سال آینده به صورت منطقی و واقعی لحاظ شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۱۱ آذر۱۳۹۳ ] [ 13:50 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*** افزايش مدت مرخصي زاايمان از ۶ ماه به ۹ ماه ***  

بالاخره مدت مرخصی  زایمان درآموزش وپرورش ازتاریخ 1/9/93از6ماه به 9ماه افزایش یافت . .


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه ۹ آذر۱۳۹۳ ] [ 13:56 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***اطلاع رسانی بیمه طلایی فرهنگیان*** 

 فرهنگیان می توانند از طریق کلیک درادامه مطلب علاوه بر مشاهده اطلاعات خود و افراد تحت تکفل ،جز به جز هزینه درمانی که از طریق شرکت آتیه سازان حافظ اخذ نموده اند وهمچنین سایراطلاعات لازم درخصوص بیمه طلایی (آتیه سازان)را مشاهده نمایند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه ۶ آذر۱۳۹۳ ] [ 10:38 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***افزایش حقوق کارمندان متناسب با نرخ تورم در بودجه 94 ***    

سخنگوی دولت از افزایش حقوق کارمندان دولتی در بودجه 94 بر اساس نرخ تورم خبر داد و گفت: تمام مبالغ ارزی و دارایی‌های بلوکه شده را به صورت اسکناس و نقد وارد کشور می‌کنیم.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه ۶ آذر۱۳۹۳ ] [ 10:17 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***دستور وزیر آموزش وپرورش مبنی بر حمایت از خانواده معلم بروجردی ***   

علیرضا جدایی اظهارکرد: روز گذشته متاسفانه در حادثه ای باور نکردنی دانش آموز یکی از دبیرستان های شهرستان بروجرد دبیر فیزیک مدرسه ی خود را مورد حمله قرار داد که متاسفانه بر اثر ضربه چاقوی این دانش آموز معلم بروجردی در بیمارستان درگذشت 
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، رئیس مرکز اطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش وپرورش درباره جزئیات این حادثه افزود: براساس بررسی های اولیه صورت گرفته این دانش آموز به همراه ولی خود به مدرسه مراجعه می کند و با مشاهده نمره درس فیزیک، به کلاس درسی معلم که در حال تدریس بود رفته و با ضربه چاقو به وی حمله می کند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه ۳ آذر۱۳۹۳ ] [ 12:0 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***واکنش وزارت آموزش و پرورش به کاهش حقوق فرهنگیان ***  

مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارت آموزش و پرورش، تلاش در راستای تقویت منابع آموزشی و پرورشی و همچنین بهبود معیشت فرهنگیان را مغایر با کاهش حقوق فرهنگیان دانست. 


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه ۱۹ آبان۱۳۹۳ ] [ 8:30 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***بخشنامه شفاف سازی و رفع ابهام راجع به حدود اختیار دستگاه‌های اجرایی در تغییر شغل و محل خدمت کارمندان***

 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور طی بخشنامه‌ای به منظور شفاف‌سازی و رفع ابهام، حدود اختیارات دستگاه‌های اجرایی در تغییر شغل و محل خدمت کارمندان در واحدهای سازمانی مختلف همان دستگاه را اعلام کرده است.
این بخشنامه با شماره 10336/93/200 در 30 مهرماه 1393 با امضای محمود عسکری آزاد جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ابلاغ شده است.

 


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۶ آبان۱۳۹۳ ] [ 13:17 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***افزایش 20درصدی فوق العاده شغل معلمان دوره ابتدایی در سال تحصیلی جدید ***

بطحایی  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: وزارت آموزش و پرورش به منظور اصلاح ساختار نیروی انسانی سیاست حذف آموزگار ساعت موظف مازاد و دبیر ساعت مازاد را درپیش گرفته است. 


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۲۶ شهریور۱۳۹۳ ] [ 10:29 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*** مربیان پیش‌دبستانی استخدام نمی‌شوند***

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرحی مخالفت کردند که در صورت تصویب نهایی آن وزارت آموزش و پرورش مکلف می شد مربیان پیش‌دبستانی و نیروهای خرید خدمت آموزشی را به صورت حق‌التدریسی بکار گیرد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۵ شهریور۱۳۹۳ ] [ 11:47 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***آگهی استخدامی شهرداری‌ در نه (9) استان***

 

شهرداری‌های استان‌های آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، گلستان، مرکزی، هرمزگان، بوشهر، ایلام، خراسان شمالی و لرستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از محل سهمیه استخدامی از طریق برگزاری آزمون استخدامی نیرو جذب می‌کنند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه ۲ شهریور۱۳۹۳ ] [ 18:5 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***طرح حق‌التدریس شدن مربیان پیش‌دبستانی در مجلس ***

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهیه طرحی برای رفع مشکل مربیان پیش‌دبستانی آموزش و پرورش گفت: طرح دو فوریتی حق‌التدریس شدن مربیان پیش‌دبستانی یکشنبه آینده در صحن مجلس بررسی می‌شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه ۲۶ مرداد۱۳۹۳ ] [ 9:44 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***نظر شوراي نگهبان درباره طرح بازنشسته كردن عشاير و روستاييان در سن بازنشستگي با پرداخت حق بيمه*****

به گزارش اداره كل روابط عمومي شوراي نگهبان، طرح بازنشسته كردن كساني كه در سن بازنشستگي بوده و هنوز حق بيمه اجتماعي روستاييان و عشاير پرداخت مي‌نمايند مصوب جلسه مورخ پانزدهم تيرماه يكهزار و سيصد و نود و سه مجلس شوراي اسلامي در جلسه مورخ 1393/04/25 شوراي نگهبان مورد بحث و بررسي قرار گرفت كه نظر اين شورا به شرح زير اعلام مي‌گردد:


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه ۱۱ مرداد۱۳۹۳ ] [ 8:29 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***آگهی استخدامی نیروی انتظامی ***

فرماندهي يگان هاي ويژه ناجا بمنظور تأمين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در رسته "عمليات ويژه" از بين جوانان مؤمن، متعهد، بسيجي، علاقه مند و كارآمد (مرد) بصورت پيماني 5 ساله انتظامي در مقطع درجه داري از طريق آزمون ورودي و ديگر مراحل ( مصاحبه ، معاينات پزشکي و...) با شرايط مندرج در اين آگهي استخدام مي کند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه ۹ مرداد۱۳۹۳ ] [ 7:55 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***چرا دوشنبه عید فطر نیست؟***

دانش > نجوم - هلال ماه شوال ۱۴۳۵ هجری قمری در غروب روز یک‌شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳/ ۲۷ جولای ۲۰۱۴ در اقیانوسیه، آسیا، اروپا، شمال و مرکز آفریقا و آمریکای شمالی دیده نمی‌شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه ۴ مرداد۱۳۹۳ ] [ 10:45 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***از سوی معاون توسعه مدیریت و منایع انسانی استانداری مرکزی ابلاغ شد: تاخیر یک ساعته در شروع به کار کلیه دستگاههای اجرایی استان    ***

حسن صفری طی نامه ای ساعت شروع به کار کلیه دستگاه های اجرایی استان در شب های نوزدهم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان را یک ساعت با تاخیر اعلام کرد.

 


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۲۵ تیر۱۳۹۳ ] [ 22:46 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
****توسط رئیس شورای رقابت؛قیمت‌هاي رسمي جدید خودروها اعلام شد ***

 گروه اقتصادي: رئیس شورای رقابت با اعلام جزئیات قیمت جدید خودروها، از تعیین قیمت34 میلیون و ۱۱۴ هزار تومانی برای پژو ۲۰۶ تیپ ۵ خبر داد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه ۱۴ تیر۱۳۹۳ ] [ 23:43 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
****برگزاری آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی در 17 مرداد منتفی شد ***

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش از برگزار نشدن آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی در تاریخ 17 مرداد خبر داد و گفت: معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری هنوز مجوز لازم را برای برگزاری آزمون استخدامی به ما نداده و به همین دلیل آزمون در تاریخ 17 مرداد برگزار نمی شود. 

 

  


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه ۱۴ تیر۱۳۹۳ ] [ 23:32 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
****آگهی استخدام بانک سپه درسراسرکشورازجمله کمیجان ***

بانک سپه برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود بر اساس قوانین و مقررات مربوط و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه های اجرایی از محل مجوز استخدامی شماره 673/93/220 تاریخ 25/1/93 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، از افراد واجد شرایط و از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی، تخصصی، مصاحبه، گزینش و تأیید معاینات پزشکی توسط پزشک معتمد بانک، برای تصدی شغل متصدی امور بانکی به شرح زیر استخدام می نماید.
بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی بانک سپه در سال 1393 می رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت بانک سپه به نشانی www.banksepah.ir از روز سه شنبه مورخ 10/4/93 آغاز و در روز دوشنبه مورخ 16/4/93 پایان می‌پذیرد.

لذا ضرورت دارد کلیه متقاضیان پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌ نام، در مهلت در نظر گرفته شده نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

 
­مقاطع:
 - لیسانس (کارشناسی)
 - فوق لیسانس (کارشناسی ارشد)

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ جمعه ۱۳ تیر۱۳۹۳ ] [ 9:52 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***آگهی استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سال 1393+ دستورالعمل آزمون مربیان پیش دبستانی و نیروهای خریدخدمات آموزشی  ***

 

خبر پنج شنبه 29 خرداد 1393

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با یادآوری جلسه امروز کمیسیون متبوعش، گفت: در این جلسه وزارت آموزش و پرورش موظف شد تا آزمون شرکتی‌ها و پیش‌دبستانی‌ها را برگزار کند.

جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات جلسه امروز(27 خرداد) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: در جلسه امروز کمیسیون وزیر آموزش و پرورش برای پاسخ به سوال برخی نمایندگان حضور داشت.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، در توضیح سوالات نمایندگان از وزیر آموزش و پرورش، افزود: عباسپور نماینده بویین‌زهرا سوالاتی در رابطه با مدیریت و انتصابات سیاسی در آموزش و پرورش مطرح کرد که از پاسخ‌های وزیر در مورد دو سوال خود قانع شده و برای سه سوال باقیمانده نیز وزیر آموزش و پرورش، قول رسیدگی داد.

وی ادامه داد: در صورتی که در مهلت مقرر نماینده یاد شده از توضیحات وزیر قانع نشود سوال به صحن علنی مجلس ارجاع خواهد شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه ۸ تیر۱۳۹۳ ] [ 11:17 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***متن كامل پيش نويس لايحه دائمي كردن قانون مديريت خدمات كشوري منتشر شد*****

سرپرست معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور در نامه‌اي به معاون اول رئيس جمهور خواستار بررسي فوري لايحه دائمي كردن قانون مديريت خدمات كشوري در دولت شد و تاكيد كرد: لازم است دستور فرمائيد تا پيش نويس ضميمه به قيد فوريت در سير مراحل تصويب هيات وزيران قرار گيرد تا قبل از پايان مهلت قانوني مقرر (93.6.21) به مجلس شوراي اسلامي تقديم شود.

 
متن كامل پيش نويس لايحه دائمي كردن قانون مديريت خدمات كشوري منتشر شد.به گزارش خبرنگار مهر، سرپرست معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور در نامه‌اي به معاون اول رئيس جمهور خواستار بررسي فوري لايحه دائمي كردن قانون مديريت خدمات كشوري در دولت شد و تاكيد كرد: لازم است دستور فرمائيد تا پيش نويس ضميمه به قيد فوريت در سير مراحل تصويب هيات وزيران قرار گيرد تا قبل از پايان مهلت قانوني مقرر (93.6.21) به مجلس شوراي اسلامي تقديم شود.
باتوجه به اهميت موضوع، خبرگزاري مهر متن كامل پيش نويس لايحه دائمي كردن قانون مديريت خدمات كشوري را منتشر مي‌كند:


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۳ تیر۱۳۹۳ ] [ 14:14 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***نظام رتبه بندی معلمان راه حلی برای تشخیص صحیح ارتقای مهارتی و علمی در آموزش و پرورش است*****

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه نظام رتبه بندی معلمان باید به خوبی تهیه و تنظیم شود زیرا تشخیص صحیحی از یک ارتقای علمی و مهارتی را در آموزش و پرورش فراهم می کند.

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه ۲۵ خرداد۱۳۹۳ ] [ 8:10 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***افزایش رسمی قیمت خودرو تصویب شد/ فهرست قیمت جدید 13 نوع خودرو*****

رئیس شورای رقابت با تشریح نشست عضر امروز شورای رقابت از افزایش قیمت برخی انواع خودرو خبر داد و گفت: قیمت انواع خودروهای تولید داخل بین 3.7 دهم درصد تا 6.9 دهم درصد افزایش می یابد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۲۱ خرداد۱۳۹۳ ] [ 21:53 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***تاثیر ماه تولد بر عملکرد مغز/ باهوش‌ها متولد چه ماهی هستند*****

ماه تولد می تواند بر عملکرد و همینطور ساختار سلول های مغزی و اعصاب تاثیر داشته باشد. اگر از خواندن این جمله شگفت زده شده اید، باید بدانید که مقاله ای با همین موضوع در مجله "نورو ایمیج" امریکا به چاپ رسیده است.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه ۱۹ خرداد۱۳۹۳ ] [ 12:42 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***فرهنگیان در 9 رشته امتحانی بر اساس سوابق تحصیلی(بدون آزمون) درکارشناسی ناپیوسته پذیرفته می شوند*****

ادامه تحصیل معلمان فوق دیپلم بدون آزمون ورودی
9 رشته شامل : آموزش ریاضی، آموزش علوم تجربی، آموزش حرفه و فن، آموزش دینی و عربی، آموزش مطالعات اجتماعی، آموزش کودکان استثنایی، آموزش زبان و ادبیات فارسی، تربیت مربی امور تربیتی و آموزش زبان انگلیسی می باشد


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه ۱۵ خرداد۱۳۹۳ ] [ 12:59 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***آزمون اولویت استخدام مربیان پیش دبستانی در حال نهایی شدن است*****

وزیر آموزش و پرورش گفت: براساس دستورالعملی که تهیه کرده‌ایم، ۱۷ مرداد ماه تاریخ برگزاری آزمون الویت استخدام تعیین شده است. البته ممکن است در جلسه هماهنگی، تاریخ و محتوای این آزمون تغییر کند.

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۱۳ خرداد۱۳۹۳ ] [ 14:25 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***دانشگاه فرهنگیان از میان معلمان دانشجوی مقطع کارشناسی می‌پذیرد *****

مشهد - خبرگزاری مهر: معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی از پذیرش دانشجوی مقطع کارشناسی ناپیوسته ویژه معلمان در 14 رشته خبرداد.

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۱۳ خرداد۱۳۹۳ ] [ 13:0 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

به نام خدایی که می آفریندبی آنکه خلق شده باشدوسفره روزی خلایق رامی گستراندبی آنکه خودهرگزبرسرسفره نشسته باشدواطعام می کندبندگان رابی آنکه خودطعم چشیدن چشیده باشد.××
××خدایابه "داده"و"نداده"و"گرفته ات"شکر-که داده ات"نعمت"است ونداده ات"حکمت وگرفته ات"امتحان×./.


××وبلاگ حاضر به منظورآشنایی بااهم اخبارواطلاعات وبخشنامه های صادره دولت تدارک وراه اندازی گردیده تاازاین طریق اطلاعات موردنیازدرکوتاهترین فاصله به اطلاع مخاطبان برسد.

.تعبیر خواب آنلاین

div> <