X
تبلیغات
بخشنامه هاواخباراداری(اینجاکمیجان)

بخشنامه هاواخباراداری(اینجاکمیجان)
لطفانظرات ارزشمندخودرادرخصوص مطالب مندرج دراین وبلاگ درلینک نظرات به یادگاربگذارید. 
پيوندهای روزانه
***میزان فوق‌ العاده شغل کارمندان در سال 93 *****

با تصویب هیئت وزیران، دستگاه های اجرایی مجازند نسبت به برقراری فوق العاده شغل متناسب با سطح تخصص و مهارتها برای مشاغل تا سطح کاردانی (700 امتیاز)، مشاغل همسطح کارشناسی (1500امتیاز)، و مشاغل بالاتر (2000 امتیاز) اقدام و از محل منابع حاصل از صرفه جویی با رعایت مقررات مربوط پرداخت کنند


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه 30 فروردین1393 ] [ 19:44 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***اصلاح ماده واحده امکان شرکت نمودن فرهنگیان دارای مدرک معادل در آزمون‌های ورودی مقاطع بالاتر  *****

اصلاح ماده واحده امکان شرکت نمودن فرهنگیان دارای مدرک معادل در آزمون‌های ورودی مقاطع بالاتر (مصوبه شماره۷۰۸/۹۳/دش مورخ ۲۵/۱/۱۳۹۳ شورای عالی انقلاب فرهنگی)

(مصوب جلسه ۷۳۹ مورخ ۲۸/۸/۱۳۹۲ شورای عالی انقلاب فرهنگی)

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری - وزارت آموزش و پرورش - دانشگاه آزاد اسلامی

ماده واحده «اصلاح ماده واحده امکان شرکت نمودن فرهنگیان دارای مدرک معادل در آزمون‌های ورودی مقاطع بالاتر» که در جلسه ۷۳۹ مورخ ۲۸/۸/۱۳۹۲ شورای عالی انقلاب فرهنگی و بنا به پیشنهاد مورخ ۲۵/۷/۱۳۹۱ وزیر آموزش و پرورش به تصویب رسیده است، به شرح ذیل برای اجراء ابلاغ می‌شود:


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه 28 فروردین1393 ] [ 15:56 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***ميزان معافيت ماليات بر درآمد حقوق سال 93 *****

خبرگزاری مهر: با صدور بخشنامه اي از سوي رييس کل سازمان امور مالياتي كشور، ميزان معافيت ماليات بر درآمد حقوق سال 93 ابلاغ شد.

علي عسکري رييس کل سازمان امور مالياتي كشور، با صدور بخشنامه اي اعلام کرد: با عنايت به بند (الف) تبصره (9) قانون بودجه سال 93 کل کشور که بموجب آن سقف معافيت مالياتي موضوع ماده (52) قانون برنامه پنجم توسعه جمهوري اسلامي ايران، براي سال 93، مبلغ 120 ميليون ريال در سال تعيين گرديده است و مازاد آن تا هفت برابر به نرخ 10 درصد و مازاد بر اين به نرخ 20 درصد براي بخش خصوصي و دولتي و ساير دستگاههاي اجرايي موضوع ماده (5) قانون مديريت خدمات کشوري و ماده (5) قانون محاسبات عمومي کشور تعيين شده است.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه 27 فروردین1393 ] [ 23:17 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***رفع محدوديت در پرداخت كمك هزينه عائله‌مندي و شمول مرخصي دو هفته زايمان به مردان (نامه شماره ۱۱۹۹۴۹ مورخ ۱۶/۰۷/۱۳۹۲ وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي) *****

جناب آقاي وزيري راد

مدير كل محترم تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان قم

با سلام و احترام؛

بازگشت به نامه شماره ۲۴۸۵۱ مورخ ۱۷/۶/۱۳۹۲ به آگاهي مي رسانم:

۱- ماده واحده قانون اصلاح قوانين تنظيم جمعيت و خانواده - مصوب ۲۰/۰۳/۱۳۹۲ مجلس شوراي اسلامي- محدوديت‌هاي مقرر در قوانين را كه بر اساس تعداد فرزند براي والدين شاغل يا فرزندان آنان ايجاد شده است، لغو كرده است. با توجه به اين‌كه ماده (۸۶) قانون تأمين اجتماعي نيز پرداخت كمك عائله‌مندي را صرفاً تا دو فرزند محدود نموده است و نظر به اطلاق مفاد ماده واحده مذكور در قسمت معنونه و محدوديت مذكور نيز ملغي محسوب و كارفرمايان مكلفند با احراز ساير شرايط مقرر در ماده مزبور به كارگران خود به ازاي هر فرزند و بدون محدوديت در تعداد فرزندان، كمك عائله‌مندي پرداخت نمايند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه 26 فروردین1393 ] [ 22:52 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***تمدید کارتهای بیمه طلایی فرهنگیان تا پایان خرداد / قرارداد جدید آموزش و پرورش با بیمه ایران*****

معاون توسعه مدیریت با پشتیبانی آموزش و پرورش از تمدید کارتهای بیمه طلایی فرهنگیان تا پایان خرداد ماه خبر داد و گفت: بخشنامه لازم از سوی آموزش و پرورش برای ثبت نام فرهنگیان متقاضی استفاده از بیمه طلایی فرهنگیان به تمامی استانها ابلاغ شده است.

 


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 24 فروردین1393 ] [ 13:8 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***ابلاغ تعرفه های قضایی و ثبتی مصوب 1393 *****

تعرفه های ارائه خدمات قضایی مانند هزینه دادرسی ، هزینه اجرای احکام ، هزینه تطبیق اوراق با اصل آنها در دفاتر دادگاهها ...، به مراجعین در سال ١٣٩٣ با امضاء رئیس قوه قضائیه ، آیت الله صادق آملی لاریجانی با شماره ١٠٠/١٩٥٢/٩٠٠٠ تاریخ ١٧/١/١٣٩٣ به واحدهای قضایی و دادسراهای کشور ابلاغ شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ جمعه 22 فروردین1393 ] [ 22:19 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]

هر آنچه درباره ثبت نام یارانه نقدی باید بدانید

 

 

خبرگزاری ایسنا: دولت یازدهم در حالی در هفته جاری گام دوم هدفمندی یارانه‌ها را کلید خواهد زد که طبق قانون مصوب مجلس تنها متقاضیانی که نیازمند تلقی شوند همچنان یارانه نقدی دریافت خواهند کرد.

خود اظهاری به عنوان تنها ملاک دولت برای تخصیص یارانه نقدی به مردم است و عدم ثبت نام به منزله انصراف از دریافت یارانه خواهد بود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه 18 فروردین1393 ] [ 22:43 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
وزیر آموزش و پرورش خبر داد : ***اجرای بازنشستگی پیش از موعد بدون سنوات ارفاقی *****

بازنشستگی پیش از موعد نیروی انسانی به منطقه جغرافیایی، رشته و دوره تحصیلی بستگی دارد و اگر به یک نیرو نیازداشته باشیم به طور یقین موافقت نخواهد شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه 18 فروردین1393 ] [ 22:39 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***نحوه ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی +فرم *****

باشگاه خبرنگاران جوان: كار ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه نقدی از بیستم تا آخر فروردین ماه انجام می شود، متقاضیان بر اساس رقم سمت راست شماره ملی خود باید به سامانه Refahi.ir مراجعه كنند.

متقاضیان در ابتدا صفحه ای مشاهده می كنند كه شش بند توضیح دارد و مربوط به قوانین و مقرارت دریافت یارانه نقدی است در بند یك تأكید شده مطابق قانون فقط افراد نیازمند می توانند برای دریافت یارانه نقدی ثبت نام كنند مورد بعدی از متقاضی تعهد می خواهد تا صرفا مشخضات افرادی را كه هم اكنون  تحت تكفل دارد درج كند.

در بند سه متقاضی متعهد می شود در صورت درخواست سازمان هدفمندی یارانه ها مدارك لازم را برای اثبات درستی اطلاعات اعلام شده در فرم ارائه كند مورد بعد كه انتظار می رود مورد توجه متقاضی قرارگیرد این است كه اگر مشخص شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 17 فروردین1393 ] [ 19:0 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***آخرین تصمیم دولت برای ثبت‌نام فاز دوم هدفمندی    *****

براساس آخرین تصمیم‌ دولت که هنوز نهایی نشده است، خانوارهای مشمول یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها به ۵ گروه دسته‌بندی شده‌اند که حداقل کف درآمدی در این گروه‌بندی ۶۰۰ هزار و حداکثر آن ۲.۵ میلیون تومان است.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه 16 فروردین1393 ] [ 19:30 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***آیین‌نامه اجرایی تبصره (۲۱) قانون بودجه سال ۱393 ***

بر اساس مفاد این مصوبه منابع و مصارف حاصل از افزایش قیمت حامل‌های انرژی تعیین شده است. بر این اساس منابع پیش‌بینی شده در این مصوبه از محل واریزی شرکتهای پالایش نفت و در ازای تحویل هر بشکه نفت خام و میعانات گازی، شرکت ملی گاز ایران به ازای هر متر مکعب گاز فروخته شده در داخل کشور و وزارت نیرو به ازای هر کیلو وات ساعت برق مصرفی کلیه مشترکین برق صادراتی و یارانه نان، برق و سایر کالاها تامین می‌شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه 16 فروردین1393 ] [ 12:49 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***تعرفه گاز خانگی20 درصد افزایش یافت/ جزئیات تعرفه‌های جدید گاز در سال 93 ***

 به گزارش خبرگزاری مهر، هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت نفت و به استناد ماده (1) قانون هدفمند کردن یارانه ها، تعرفه جدید گاز مصارف خانگی، عمومی و صنعتی سال 93 را تعیین کرد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه 11 فروردین1393 ] [ 12:33 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***برنامه ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه نقدی***

تهران - ایرنا - ثبت نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی در سال 93 بطور همزمان از 20 فروردین ماه جاری در سراسر کشور و از طریق سایت رفاهی آغاز خواهد شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 10 فروردین1393 ] [ 19:46 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***بخشنامه نقل  وانتقال  برون استانی فرهنگیان درسال ۹۳ ***

بخشنامه نقل  وانتقال  برون استانی فرهنگیان درسال ۹۳توسط وزارت آموزش وپرورش  به استانهاابلاغ شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه 5 فروردین1393 ] [ 18:32 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***نرخ دیه برای سال آینده مشخص شد   *****

شنیده‌ها حاکی است نرخ دیه برای سال آینده با 30درصد افزایش به تصویب رسیده است.

بر اساس آخرین خبرها، نرخ دیه سال آینده 30درصد افزایش می‌یابد.

بر اساس این گزارش شنیده‌ها حاکی است قوه قضائیه نرخ دیه برای سال 93 را با 30درصد افزایش نسبت به سال جاری تعیین کرده است.

بنابراین برآورد می‌شود نرخ دیه در ماه‌های حرام به بالای 200میلیون تومان برسد.

[ دوشنبه 26 اسفند1392 ] [ 14:33 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***فانی: همه معوقات معلمان پرداخت می شود  ***

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به مشکلات مالی در آموزش و پرورش گفت: هدف واستراتژی اصلی آموزش و پرورش ارتقای کیفیت آموزش و پرورش و مدیریت آموزشگاهی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش عصر دیروز در ساختمان اصلی وزارت آموزش و پرورش در دیدار نماینده محترم مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی وجمعی از معلمان این شهر گفت: بخشی از معوقات معلمان پرداخت شده و مابقی آن نیز با مذاکرات انجام شده با معاونت راهبردی رئیس جمهور، پرداخت می شود.

فانی تشکل های فرهنگی را فرصتی برای آموزش و پرورش دانست و گفت: هدف ما استفاده از پتانسیل تشکل‌ها، در جهت عملیاتی کردن سیاست های اعلام شده در آموزش و پرورش است .


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ جمعه 23 اسفند1392 ] [ 23:3 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***پرونده دستمزد 93 بسته شد/ جدول 10 بندی مزایای جدید کارگران  *****

 خبرگزاری مهر-گروه اقتصادی: بر اساس مصوبه جدید شورای عالی کار، حداقل دستمزد سال آینده مشمولان قانون کار از 487125 تومان به 608900 تومان افزایش یافت. همچنین حق بن نقدی ماهیانه به 80 هزارتومان، حق مسکن 20هزارتومان، سنوات روزانه 500تومان، حق اولاد یکنفر 60888 تومان، و حداقل مزد روزانه نیز 20297 تومان تعیین و تصویب شد که از ابتدای سال جدید اجرا خواهد شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ جمعه 23 اسفند1392 ] [ 22:57 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***ضریب حقوق کارمندان ابلاغ شد  *****

ضریب حقوق شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری برای سال 1393 به میزان 1207 ریال تعیین می شود. این میزان در سال 92، 1006 ریال بود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه 20 اسفند1392 ] [ 13:28 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***افزایش 20 درصدی حقوق دولتی‌ها  ***

محمدباقر نوبخت در حاشیه جلسه صبح امروز (چهارشنبه) هیات دولت در نشست خبری اظهار کرد: حقوق و مزایای کارکنان و بازنشستگان دولت، بر اساس مصوبه دولت با افزایش 20 درصدی در سال جدید مواجه خواهد شد. وی همچنین خبر داد که یارانه نقدی ماه جاری نیز بیستم اسفندماه به حساب خانوارها واریز می‌شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه 14 اسفند1392 ] [ 23:20 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]

 ***اعطای 12میلیون ریال کمک‌هزینه خرید کالاهای ضروری برای فرهنگیان   ***

مشاور اقتصادی وزیر آموزش و پروش و رییس هیات مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: فرهنگیان شاغل و بازنشسته می‌توانند از حداقل 12 میلیون ریال کمک‌هزینه خرید کالاهای ضروری در طول سال بهره‌مند شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، روح‌الله عالمی، مشاور اقتصادی وزیر آموزش و پروش در مراسم افتتاح شعبه جدید فروشگاه فراز در فلکه چهارم تهرانپارس تهران، با اشاره به اجرای "طرح فرهنگ" افزود: هدف از اجرای طرح فرهنگ، کمک به معیشت فرهنگیان شاغل و بازنشسته با حفظ کرامت آنان است. در قالب این طرح، در طول یک سال حداقل 12 میلیون ریال، از طریق اعمال تخفیف‌های ویژه برای خرید اقلام ضروری، به خانواده‌های معظم فرهنگیان یاری‌رسانی خواهد شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه 14 اسفند1392 ] [ 14:7 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
****خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه پایه قرار گرفت *****

با موافقت دولت و در راستای بهبود وضعیت سلامت دهان و دندان در بین گروههای مختلف سنی و ایجاد تسهیلات بیشتر برای اقشار کم درآمد جامعه، خدمات دندانپزشکی مشمول تعهدات بیمه پایه سازمانهای بیمه گر قرار می‌گیرد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 4 اسفند1392 ] [ 23:9 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***تخفیف کالاهای اساسی برای فرهنگیان  *****

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، به نقل از مهر، طرح « فرهنگ» اولین گام از سوی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان است که براساس آن فرهنگیان عضو این صندوق می توانند با خرید از فروشگاه‌های فراز تا ۲۶.۵ درصد تخفیف برخوردار شوند.


شهاب الدین غندالی مدیر موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در مراسم فتتاحیه اولین فروشگاه فراز همزمان با ۱۷ فروشگاه دیگر در تهران، گفت: هدف ما در راه اندازی فروشگاه‌های فراز، حذف دلال‌هاست تا کالا از کارخانه به صورت مستقیم و بدون واسطه با همان قیمت به دست مشتریان و مصرف کنندگان برسد و تولید کننده و مصرف کننده سود کنند و دست دلالان کوتاه شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه 3 اسفند1392 ] [ 8:13 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
**بخشنامه اصلاحی نظام آموزش کارمندان و مدیران دستگاه های اجرایی (پيوست بخشنامه ۱۸۸۱۹/۹۲/۲۰۰ مورخ ۱۴/۱۱/۱۳۹۲ معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور) **

سطوح گواهینامه آموزشی نوع دوم تا سطح تخصصی- پژوهشی سطح (1) می باشد و گواهینامه تخصصی- پژوهشی سطح (2)  از نظام آموزش کارمندان دولت حذف می شود. اعطای گواهینامه نوع دوم در صورت دارا بودن مدرک تحصیلی رسمی با ارزش علمی (به عنوان مدرک پایه) و دیگر شرایط لازم صرفاً یک بار در طول خدمت برای هر کارمند امکان پذیر است.

***************************************************************

***لطفاجهت آگاهی ازشرایط جدیداعطای گواهینامه نوع دوم ودانلودبخشنامه مربوطه  به ادامه مطلب دراین بخش بروید.**

***************************************************************

بخشنامه اصلاحی نظام آموزش کارمندان و مدیران دستگاه های اجرایی (پيوست بخشنامه ۱۸۸۱۹/۹۲/۲۰۰ مورخ ۱۴/۱۱/۱۳۹۲ معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور)

ماده 1) تعاریف و اختصارات

دستگاه اجرایی: به دستگاه های اجرایی موضوع ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری با رعایت مستثنیات ماده (117) اطلاق می شود.

معاونت: معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور که به اختصار معاونت نامیده می شود.

مدیران حرفه ای: تمامی عناوین پست های مدیریتی و سرپرستی دستگاه اجرایی، به استثنای سمت های مدیریت سیاسی موضوع ماده (71) قانون مدیریت خدمات کشوری و همتراز آنان، مدیران حرفه ای تلقی می شوند.

مدیران سیاسی: مقامات موضوع ماده (71) قانون مدیریت خدمات کشوری و همتراز آنها مدیران سیاسی محسوب می شوند.

کمیته راهبری آموزش: منظور کمیته راهبری آموزش و توانمندسازی دستگاه های اجرایی موضوع بند 2-3 نظام آموزش کارمندان دولت است.

مشاغل عمومی: منظور مشاغل مندرج در بخشنامه شماره 41935/91/220 مورخ 4/11/1391 است.

مرکز آموزش: منظور مرکز آموزش مدیریت دولتی است.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 27 بهمن1392 ] [ 14:1 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***جذب سربازمعلم  *****

بخشنامه شماره 42/710 مورخ 16/11/1392 درخصوص نحوه بكارگيري معلمان وظيفه ازسوی وزارت آموزش وپرورش به ادارات کل ابلاغ شد.

 جهت دسترسی به بخشنامه مذکورلطفادراینجاکلیک فرمایید. 

جهت دسترسی به آگهی جذب سربازمعلم دراستان مرکزی  

دراینجاکلیک فرمایید 

جهت دسترسی به رشته های موردنیازاستان مرکزی
دراینجاکلیک فرمایید.   

[ چهارشنبه 16 بهمن1392 ] [ 10:45 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***اعلام تغییرات اساسی در واگذاری سبد کالا *****

مطالبه: در گام نخست کارمندان دولت، کارکنان نیروهای مسلح و افراد زیرپوشش بهزیستی و کمیته امداد شناسایی شده اند و در این مرحله کالایشان را تحویل می گیرند. همچنین به لحاظ محدودیت سبد کالا، تصمیم بر این شد در مرحله اول در بخش تامین اجتماعی، مستمری بگیران و کارگرانی که حقوق حداقلی دریافت می کنند، این سبد شامل حالشان شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه 14 بهمن1392 ] [ 11:40 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***زمان توزیع سبدکالاونحوه اطلاع ازمیزان وتعلق سبدکالااعلام شد. *****

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، طبق اعلام شبکه اطلاع‌رسانی تولید و تجارت ایران (شاتا)، زمان و جزئیات نحوه توزیع سبد کالای مرحله اول به این شرح است:

سرپرستان خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی«ره»،  سرپرستان خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور، سرپرستان خانوارهای مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی (با حقوق مستمری زیر پنج میلیون ریال)، سرپرستان خانوارهای کارگران مشمول قانون کار و تأمین اجتماعی (با حقوق زیر پنج میلیون ریال)، سرپرستان خانوارهای کارکنان  شاغل و بازنشسته نیروهای دولتی و سرپرستان خانوارهای طلاب، خبرنگاران، دانشجویان متأهل می‌توانند سبد کالای مرحله اول خود را شامل 10 کیلوگرم برنج، 4 کیلوگرم مرغ، 2 بطری روغن مایع، 2 بسته پنیر بسته‌بندی شده، 1 شانه تخم مرغ یا 24 عدد  بسته‌بندی شده، از تاریخ یکشنبه 13 بهمن 1392 طی 15 روز بتدریج بصورت رایگان از مراکز توزیع ذیل دریافت نمایند.

***ارسال کد ملی سرپرست خانوار ازهمین لحظه از طریق پیامک به شماره 5000499جهت اطلاع ازمیزان کالاوتعلق سبدکالا****


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ جمعه 11 بهمن1392 ] [ 15:51 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***معلمان صاحب کارت خرید شدند/ سقف خرید تا 300 هزار تومان  *****

مشاور اقتصادی و رفاهی وزیر آموزش و پرورش از تخصیص 26 درصدی اقلام اساسی و مورد نیاز فرهنگیان خبر داد و گفت: طرح فرهنگ یکی از طرحهای رفاهی ویژه برای فرهنگیان است که بدین منظور کارتهای خرید کالاهای اساسی در اختیار آنها قرار می گیرد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه 9 بهمن1392 ] [ 12:1 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***یارانه نقدی فقط به خانواده‌های نیازمند پرداخت می‌شود*****

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی از الحاق تبصره ای به تبصره هدفمندی یارانه ها خبر داد که بر اساس آن یارانه نقدی صرفا به سرپرست خانوارهای نیازمند متقاضی که مجموعه درآمدشان از خط درآمدی مناسب که دولت اعلام می کند پایین تر است، پرداخت می شود.

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه 8 بهمن1392 ] [ 8:16 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***جزییات پرداخت «عیدی» معلمان *****

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با اعلام جزییات پرداخت «عیدی» فرهنگیان شاغل و بازنشسته درباره توزیع شیر یارانه‌ای مدارس نیز توضیحاتی ارائه کرد.

وحید کیارشی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص میزان عیدی فرهنگیان گفت: براساس مقررات قانونی و مصوبات هیات وزیران، عیدی تمامی کارکنان دولت یکسان و در سال جاری بر اساس ضریب جدول و حقوق معادل 5.030.000 ریال است که پس از تامین منابع و تخصیص اعتبار از سوی معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور به طور همزمان در کلیه دستگاه‌های اجرایی کشور به شاغلان پرداخت می‌شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه 5 بهمن1392 ] [ 23:22 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***4 روش اطلاع مردم از "دریافت" سبد کالا *****

مهر: 4 شیوه اطلاع از "دریافت" یا "عدم دریافت" سبد کالا از سوی مشمولان طرح سبد حمایتی دولت را اعلام کرد. بر این اساس، هموطنان می توانند با ارسال کدملی و شماره کارت بانکی و کد ملی به شماره پیامک 5000799 و یا تماس با شماره گویای 09612 و یا شماره #799* از شماره تلفن همراه اول از آخرین وضعیت خود اطلاع یابند، البته این روش‌ها پس از دستورات مقامات ذی‌ربط در سریع‌ترین زمان ممکن به صورت کامل فعال شود.

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه 5 بهمن1392 ] [ 23:20 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***پذیرش دانشجوی جدید در مقطع کارشناسی ارشد (فرهنگیان)از مهر 93*****

دانشگاه فرهنگیان از مهر آینده در هشت رشته الهیات و معارف اسلامی، ادبیات فارسی، مدیریت آموزشگاهی، مدیریت آموزشی، آموزش زبان انگلیسی، برنامه‌ریزی درسی و روانشناسی تربیتی مشاوره با توجه به نیازهایی که آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی ارشد اعلام کرده دانشجو خواهدگرفت.

 سرپرست دانشگاه فرهنگیان، از پذیرش دانشجوی جدید در مقطع کارشناسی ارشد از مهر ماه 93 خبر داد .

به گزارش مرکزاطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش پرورش، محمود مهرمحمدی در نشست خبری مشترک با هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان،در پاسخ به سوالی مبنی بر نحوه ادامه تحصیل معلمان در دانشگاه فرهنگیان گفت: یکی از ماموریت‌های اصلی دانشگاه بهسازی نیروهای انسانی فعلی است که باید زمینه آموزش حرفه‌ای آنها در قالب برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت طراحی شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه 3 بهمن1392 ] [ 7:55 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***پیامک بزنید؛ سبدکالایی می‌گیرید یا نه؟*****

به گزارش خبرنگار مهر، دولت در روزهای آینده، سبد کالایی رایگان خود را به 15 میلیون سرپرست خانوار ارایه می کند. در این سبد کالایی، قرار است 10 کیلوگرم برنج، 4 کیلوگرم مرغ، 2 بسته 400 گرمی پنیر، 2 بسته 16 عددی تخم مرغ قرار گیرد. بر اساس دستورالعمل اجرایی توزیع این سبد کالایی، قرار است برنج این سبد کالایی هندی باشد.به منظور اطلاع افراد از تعلق سبد، سامانه پیام کوتاه در این مورد پیش بینی شده است که متقاضیان می توانند با ارسال کد ملی خود به شماره پیش بینی شده از این موضوع مطلع شوند، همچنین متقاضیان می‌توانند با مراجعه به صفحه اینترنتی پیش بینی شده در این مورد اقدام کنند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه 1 بهمن1392 ] [ 23:1 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***جزئیات تازه از نحوه اعطای وام مسکن 35 میلیونی/ سقف وام مسکن‌ زوج‌های جوان؛ 60 میلیون تومان*****

مدیر اداره بررسی ها و سیاست های اقتصادی بانک مرکزی با اعلام جزئیات تازه از نحوه اعطای وام مسکن 35 میلیونی تومانی، سقف وام مسکن‌ زوج‌های جوان را 60 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: بانک مرکزی در پی رونق غیرتورمی بخش مسکن است.

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ جمعه 20 دی1392 ] [ 21:7 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***بازنشستگي پيش از موعد فرهنگیان در لايحه بودجه 1393/ پیشنهاد فوق‌العاده شغل برای معلمان ابتدایی ***

وزير آموزش و پرورش از بازنشستگي پيش از موعد در لايحه بودجه 1393 خبر داد و گفت: پیشنهاد فوق العاده شغل معلمان ابتدایی به معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری ارائه شده است.

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ جمعه 20 دی1392 ] [ 21:4 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***افزایش حقوق کارمندان به میزان تورم۹۳***

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " مطالبه " عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوعش اظهار داشت: در این جلسه، مابقی بندها و پیشنهادات درباره لایحه بودجه سال 93 مورد بحث و بررسی قرار گرفت که همه مواد بودجه به استثنای یک تبصره و چند بند به تصویب رسید.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه 9 دی1392 ] [ 13:53 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***جزییات اختصاص دو بسته کالایی رایگان تا پایان سال 92 اعلام شد  ***

 با موافقت هیئت وزیران و در راستای سیاست های حمایتی دولت از برخی اقشار جامعه، دو سبد کالایی رایگان تا پایان سال جاری به شاغلان و بازنشستگان دولت و نیروهای مسلح، کارگران، روزنامه نگاران، خبرنگاران و هنرمندان، دانشجویان متأهل، طلاب و سرپرستان خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) و بهزیستی ارائه می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت وزیران بنا به پیشنهاد مشترک وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت، امور اقتصادی و دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت برنامه ریزی و نظرت راهبردی رئیس جمهور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی تصویب کرد؛ در راستای سیاست های حمایتی دولت از برخی اقشار جامعه، سبد کالا، شامل (8/1) کیلوگرم روغن نباتی مایع، (10) کیلوگرم برنج، (4) کیلوگرم گوشت مرغ، (800 ) گرم پنیر بسته (uf) و (8/1) کیلوگرم تخم مرغ بصورت رایگان و در ازای بن تحویل خواهد شد.

 


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 8 دی1392 ] [ 13:20 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
با مصوبه شوراي عالي انقلاب فرهنگي؛

مشكل ادامه تحصيل دارندگان مدرك تحصيلي معادل حل شد


با مصوبه شوراي عالي انقلاب فرهنگي؛ مشكل ادامه تحصيل دارندگان مدرك تحصيلي معادل حل شد .

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، به موجب اين مصوبه، كليه دارندگان مدرك تحصيلي معادل فوق ديپلم، ليسانس و فوق ليسانس مي توانند پس از ارزيابي مدارك تحصيلي آنان و جبران كسر واحدهاي خود برابر آئين نامه مصوب طبق ضوابط وزارت علوم، تحقيقات و فناوري ادامه تحصيل دهند.

 

اين گزارش مي افزايد شوراي عالي انقلاب فرهنگي به دو وزارت آموزش و پرورش و علوم، تحقيقات و فناوري ماموريت داد تا آئين نامه شيوه ارزيابي، جبران كسر واحدها و چگونگي ادامه تحصيل را تدوين نمايند كه پس از تصويب توسط مراجع ذيربط به اجرا گذارده خواهد شد. 

[ سه شنبه 3 دی1392 ] [ 12:12 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***توزیع سبد کالایی بین ۲۰میلیون نفر با کارت الکترونیک ***

به گزارش همشهری و براساس اعلام معاونین وزارت صنعت، قرار است تا پایان سال 2سبد کالایی از طریق کارت الکترونیک توزیع شود. به‌گفته رئیس سازمان بازرگانی دولتی وزارت صنعت 15تا 20میلیون نفر مشمول دریافت این سبد کالایی هستند. عباس قبادی در نشست خبری با خبرنگاران با بیان اینکه تا هفته دیگر تصمیم‌گیری نهایی برای این دو سبد و افراد مشمول آن صورت می‌گیرد، افزود: برنج، روغن، مرغ، تخم‌مرغ و پنیر ازجمله اقلام این سبد کالایی است.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه 28 آذر1392 ] [ 10:30 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***متن کامل لایحه بودجه سال 1393 کل کشور  ***

متن کامل لایحه بودجه ۷۸۳۲۳۹۸۵۲۲ میلیون ریالیسال 1393 کل کشور منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، لایحه بودجه سال 1393 کل کشور امروز، یکشنبه از سوی دکتر حسن روحانی؛ رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه 18 آذر1392 ] [ 11:59 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***نحوه ي تكميل ،بررسی ، تأئید و صدور گواهینامه های نوع دوم اعلام شد.***

   نحوه  ي تكميل ،بررسی ، تأئید و صدور گواهینامه های نوع دوم  جهت استفاده ي همكاران شاغل در آموزشگاه ها و ادارات مناطق و ادرات كل و نيز نحوه عملكرد همكاران، مديران، كارشناسان ضمن خدمت منطقه و ... اعلام شد.جهت دریافت پاسخ سئوالات مطرح شده وهمچنین نحوه تکمیل به ادامه مطلب یروید.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 10 آذر1392 ] [ 9:18 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***زمان توزیع دو بسته کالایی اعلام شد/4 کالای اساسی در اولویت توزیع ***

پس از آنکه که معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور از تأمین ریالی توزیع دو بسته کالایی در بین مردم خبر داد، یک مقام مسئول در وزارت صنعت گفت: چهار کالای برنج، روغن، گوشت و مرغ در اولویت توزیع قرار دارد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه 9 آذر1392 ] [ 11:50 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***ضوابط تحصیل رایگان حافظان کل و قاریان ممتاز کشوری قرآن کریم در دانشگاه‌ها ابلاغ شد . ***

بر این اساس، دارندگان مدرک تخصصی درجه یک، دو و سه حفظ قرآن کریم، دارندگان گواهی­نامه تخصصی درجه یک و دو قرائت قرآن کریم و دارندگان رتبه اول تا سوم مسابقات بین­المللی قرائت قرآن کریم می توانند از تسهیلات تحصیل رایگان در دانشگاه ها استفاده کنند


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه 28 آبان1392 ] [ 11:58 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***قانون پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی افراد با کمتر از ده سال سابقه ابلاغ شد. ***

با ابلاغ قانونی از سوی رئیس جمهور، سازمان تامین اجتماعی مکلف است به افرادی که حداقل ده سال سابقه پرداخت حق بیمه را دارند، متناسب با سنوات پرداخت حق بیمه، حقوق بازنشستگی پرداخت کند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه 26 آبان1392 ] [ 8:53 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***خبرهای خوش آموزش و پرورش برای بیمه تکمیلی فرهنگیان***
مشاور برنامه ریزی و هماهنگی وزارت آموزش و پرورش از حل مشکلات بیمه ای فرهنگیان برای پرداخت هزینه های درمان و دارو خبر داد و گفت: آموزش و پرورش در حال رایزنی با شرکتهای بیمه ای برای پرداخت هزینه های بیمه تکمیلی درمان و داروی فرهنگیان است.

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه 25 آبان1392 ] [ 8:14 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***شيوه نامه انتخاب معلمان نمونه در سال تحصيلي 93-92 ابلاغ شد.  *****

 آقاي اسداله اسدي گرمارودي ، قائم مقام وزير در ستاد مركزي بزرگداشت مقام معلم و رييس مركز برنامه ريزي و آموزش نيروي انساني با بيان اين نكته كه شيوه نامه سي­امين دوره برنامه انتخاب معلمان نمونه ، جهت اجرا به استان ها ابلاغ گرديد ، عمده­ترين تغييرات ايجادشده در شيوه نامه سال جاري بر مبناي نتايج استخراج شده از نظرسنجي هاي به عمل آمده را به شرح ذيل برشمردند.           جهت دانلودشیوه نامه معلم نمونه ومدارک موردنیازلطفابه ادامه مطلب بروید


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه 21 آبان1392 ] [ 12:53 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***اطلاعيه جذب نيروي قراردادي در دانشگاه علوم پزشكي استان مركزي    *****

«آگهي بكارگيري نيروي قراردادي»
 
دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني اراك براي تامين نيروي انساني مورد نيازخود در واحدهاي تحت پوشش استان طبق مفاد دستور العمل نحوه برگزاري امتحان عمومي و تخصصي مصوب هيئت امنا دانشگاه در نظر دارد باستناد  مجوز شماره 1025/209/د مورخ 8/4/92 معاونت توسعه مديريت و منابع وزارت متبوع و مصوبه  بند 8 صورتجلسه مورخ  10/6/92 هيئت رئيسه دانشگاه  تعداد  54   نفر از افراد واجد الشرايط را از طريق آزمون توانمنديهاي  عمومي و تخصصي و گزينش به صورت  قراردادي  با در نظر گرفتن شرايط مندرج در آگهي به كارگيري نمايد.

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه 15 آبان1392 ] [ 16:33 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*** لغو تعطیلی پنج شنبه ها دراراک *****

به گزارش خبرنگارمهر، استاندار استان مرکزی عصر روز چهارشنبه با تصویب لغو تعطیلی پنج شنبه ها در پنجمین جلسه شورای برنامه ریزی استان مرکزی گفت: ساعات پیشنهادی هیات دولت در تصویب نامه اخیر خود مبنی بر حضور کارمندان در 6 روز کاری هفته و  پر کردن 44 ساعت کاری  از ساعت 8 صبح لغایت 15 و 30 دقیقه است که تغییر این ساعت در  استان ها بر عهده شورای برنامه ریزی قرار گرفته است.

وی با بیان این که تعطیلی پنج شنبه ها در کلان شهر اراک لغو خواهد بود افزود: ساعت کاری ادارات از ساعت 7 صبح لغایت 14 و 30 دقیقه خواهد بود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه 9 آبان1392 ] [ 10:47 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***ابلاغ بخشنامه جدید استخدام دولتی*****

درپی لغو مصوبه استخدامی مهرآفرین توسط دولت یازدهم، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور بخشنامه جدیدی را برای ازسرگیری استخدام رسمی، پیمانی و قراردادی در دولت ابلاغ کرد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه 7 آبان1392 ] [ 12:31 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
****مصوبه افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان دولت از آبان ماه لغو شد.***

 در تصویب نامه هیات وزیران آمده است: با توجه به نظریه رییس مجلس شورای اسلامی موضوع نامه شماره ۳۸۴۷۹ هـ/ب مورخ ۳۰/۰۶/۱۳۹۲، هیات وزیران تصویب نامه شماره ۸۳۴۴۷/ت ۴۸۷۲۹ هـ مورخ ۰۹/۰۴/۱۳۹۲ و اصلاحیه بعدی آن موضوع تصویب نامه شماره ۱۰۴۶۱۵/ت ۴۸۷۲۹ هـ مورخ ۱۰/۰۵/۱۳۹۲ را لغو نمود.

پیش از این مقرر شده بود حقوق کارکنان ۱۲ وزارتخانه کشور از آبانماه سال جاری بابت پرداخت فوق العاده ویژه به میزان ۲۰ درصد افزایش یابد که با مصوبه جدید هیات وزیران ، این افزایش حقوق لغو شد .


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه 4 آبان1392 ] [ 21:59 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***هر گونه استخدام در دستگاههای اجرایی بر اساس قانون برنامه پنجم ومدیریت خدمات کشوری انجام می شود *****

با تصویب دولت، تصویب نامه موضوع طرح مهرآفرین و کلیه پیوست ها، اصلاحات و الحاقات بعدی آن لغو می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت وزیران بنا به پیشنهاد معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصوب کرد؛ تصویب نامه شماره 176441/ت48702ه مورخ 30/9/1391 موضوع طرح مهرآفرین و کلیه پیوست ها، اصلاحات و الحاقات بعدی آن لغو می شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه 1 آبان1392 ] [ 13:56 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

به نام خدایی که می آفریندبی آنکه خلق شده باشدوسفره روزی خلایق رامی گستراندبی آنکه خودهرگزبرسرسفره نشسته باشدواطعام می کندبندگان رابی آنکه خودطعم چشیدن چشیده باشد.××
××خدایابه "داده"و"نداده"و"گرفته ات"شکر-که داده ات"نعمت"است ونداده ات"حکمت وگرفته ات"امتحان×./.


××وبلاگ حاضر به منظورآشنایی بااهم اخبارواطلاعات وبخشنامه های صادره دولت تدارک وراه اندازی گردیده تاازاین طریق اطلاعات موردنیازدرکوتاهترین فاصله به اطلاع مخاطبان برسد.

.تعبیر خواب آنلاین

div> <