بخشنامه هاواخباراداری(اینجاکمیجان)
لطفانظرات ارزشمندخودرادرخصوص مطالب مندرج دراین وبلاگ درلینک نظرات به یادگاربگذارید. 
پيوندهای روزانه
اصلاحیه بخشنامه در خصوص دستورالعمل نحوه پرداخت فوق العاده های مناطق كمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا
               همانگونه كه انتظار می رفت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور با كاهش درصدهای بدی آب و هوا و مناطق كمتر توسعه یافته كه با ماده 68 قانون مدیریت خدمات كشوری تفاوت آشكار و فاحشی دارد،بخشنامه پیشین خود را اصلاح نمود. تاریخ اجرای این دستور العمل نیز۱/۱/۱۳۹۰ تعیین شده است و تا زمان تعیین مشاغل تخصصی از سوی این معاونت كلیه كارمندان با هر مدرك تحصیلی از امتیازات ردیف دوم جداول امتیازات بهره مند می گردند.

در بند شماره شش بخشنامه یا دستورالعمل موضوع تطبیق وضع كارمندان با قانون مدیریت خدمات كشوری با شماره 14593 مورخ ۲۱/2/۸۸  آمده بود كه:

6- تا تصویب و ابلاغ مصوبات مربوط به نحوه تعیین و تخصیص امتیاز ، درصدیا مبالغ مربوط به فوق العاده اشتغال ، خارج از كشور ،سختی كار و كار در محیط های نامتعارف ، مناطق كمتر توسعه یافته ،بدی آب و هوا ،نوبت كاری ، مبلغ تضمین ،كسر صندوق، فوق العاده محل خدمت(جابجایی محل خدمت )، صرفاً مبالغ مقطوع مندرج در آخرین حكم كارگزینی سال 87 كارمندان ،مبنای پرداخت در سال 1388 می باشد.

و در ماده 68 قانون مدیریت خدمات كشوری آمده است:

ماده 68 - علاوه بر پرداخت های موضوع ماده ( 65 ) و تبصره های آن و ماده ( 66 ) که حقوق ثابت تلقی میگردد فوقالعاده هایی به شرح
زیر به کارمندان قابل پرداخت می باشد:

1- فوق العاده مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا برای مشاغل تخصصی که شاغلین آنها دارای مدارك تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر میباشند تا به میزان بیست و پنج ( 25 %) امتیاز حقوق ثابت و برای سایر مشاغل تا بیست درصد ( 20 %) حقوق ثابت هر کدام از کارمندان واجد شرایط پرداخت خواهد شد. فهرست این مناطق در هر دوره برنامه پنج ساله با پیشنهاد سازمان به تصویب هیئت وزیران میرسد.
 
****به نقل ازوب کارگزینی وصدوراحکام کارکنان دولت*******
[ چهارشنبه ۱۹ آبان۱۳۸۹ ] [ 8:54 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

به نام خدایی که می آفریندبی آنکه خلق شده باشدوسفره روزی خلایق رامی گستراندبی آنکه خودهرگزبرسرسفره نشسته باشدواطعام می کندبندگان رابی آنکه خودطعم چشیدن چشیده باشد.××
××خدایابه "داده"و"نداده"و"گرفته ات"شکر-که داده ات"نعمت"است ونداده ات"حکمت وگرفته ات"امتحان×./.


××وبلاگ حاضر به منظورآشنایی بااهم اخبارواطلاعات وبخشنامه های صادره دولت تدارک وراه اندازی گردیده تاازاین طریق اطلاعات موردنیازدرکوتاهترین فاصله به اطلاع مخاطبان برسد.

.



تعبیر خواب آنلاین

div> <